Reclamatie vladut(paf)

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

27 Jun 2015, 23:34

Nume reclamant :Constantin
Numele adminului reclamat :vladutz
Motiv :no.ss
Dovezi :http://postimg.org/gallery/2ro12r2kc/4836147f/
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :dinamic
steamid:STEAM_0:0:57261902
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 28.06.2015 00:30


NU mi-a facut demo, doar poze si atat....(Am o problema la windows si daca mi se face poze ma deconecteaza automat de la internet si ma scoate de pe server).
Asa ca mo deconectat si eu ca un om cinstit m-am conectat inapoi si i-am cerut adresa iar el mi-a dat hack pe motiv no.ss
Lucian daca nici de data asta nu ia warn eu am plecat din comunitate.... E inacceptabil asa ceva faci ss omu intra din nou iti cere adresa si tu ii dai hack....Rog sa mi se scoata banul si sa se faca ceva in privinta acestui admin
Last edited by resoN. on 01 Aug 2015, 00:45, edited 1 time in total.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

28 Jun 2015, 00:18

Degeaba asteptam si noi raspunsuri din partea domnului Paf.Dupa cum a si spus ,el e scutit de a intra in fiecare zi pe forum pentru eventuale reclamatii.Vorbeste direct cu Luci.Iar pe server se spune clar :"Adminii sunt obligati sa intre pe forum in fiecare zi pentru eventuale reclamatii". Cam multe s au adunat pentru el. Ziua si reclamatia...reclamatiile...Oare chiar niciuna nu are un sambure de adevar?
A inceput sa faca curat si pe titi de acum..
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

28 Jun 2015, 00:23

Am sa-l curat si eu de pe titi, scoate-mi tu banul si blacklistul te rog .... Nu pot sa intru pe server si daca ma conectez am lag foarte mare.....Abia astept sa se conecteze cu alt nick
PS:NU pot sa ma conectez pe nici un server HELP ME...
Post Reply