Reclamatie DNL

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

31 Mar 2015, 21:11

Nume reclamant : fH
Numele adminului reclamat : DNL
Motiv : Injurii asupra unui admin.
Dovezi :

Image
Image


Image

Chiar asa, ce sa faci firavul de tine ? Fara suparare, am intrat cand era de_inferno_2x2 si mai erau 30 secunde, dar DNL ce ai facut pana cand s-a terminat harta ? Joaca la frag ca nu degeaba esti pe 1 (doar la fraguri nu si la skill/points). De cand ti s-a facut pomana de admin, un vot nu am vazut din partea ta. Si macar daca nu ti-as mai fi atras atentia in trecut cu hartile si lasa fragurile cand mai sunt ultimele 2 minute. Fratilor, mai bine spuneti ca NU STITI SA DATI 2 HARTI, decat sa se schimbe eronat harta din cauza ca taceti. Toata lumea vine la mine fh fh. Nu sunt Dumnezeu ci un simplu admin/jucator.
Inca un lucru fata de DNL; cand mai vrei sa ma acuzi de wall, te rog frumos esti admin da ? NU te mai milogi de mine sa scot vreun wall daca tu nu ma verifici. Nu sunt vreo icoana de care sa te rogi.
Image
© 2004-2017
User avatar
DNL DNL
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2015, 00:11

31 Mar 2015, 21:24

BA fH !!! tu te crezi cineva...pt mine esti un nimeni, din simplul motiv al arogantei tale... vrei ca toti sa faca cum vrei tu etc etc... daca eu te-am rugat sa schimbi mapa cand erai specatator nu iti era greu,... abcdmobra a zis atunci pe final ca schimba si eu m-am lasat in baza lui...poate i-a picat netu omului...e o crima ?? tu stii sa provoci injuri iar cand te injura cineva gata reclamatie ca esti jignit... eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa fii relax... nu e prima data cand vorbesti aiurea...au mai fost vreo doua discutii intre noi dar alea dc nu le-ai postat ?? te dadeai de gol cum esti tu cu adevarat sau cum ??? cam pe toti tu ii iei peste picior dar saracii copii nah, iti accepta...eu nu, si asta te doare pe tine cred... succesuri ;)

-- 31 Mar 2015, 22:26 --

si app... ai injurat si playeri ;) dar tu nu tii cont de nimic ca esti fH !!!
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

31 Mar 2015, 22:05

Scuze ca ma bag dar am o intrebare pt. fH
Frate daca cineva de suspecteaza de wall,aim,badboy...etc de ce nu ii demonstrezi ca nu ai nimic??....Mie nu mi se pare ca DNL te-a injurat in vreun fel (fiecare o i-a personal sau nu) Bine ar fi sa nu mai fiti asa de rai unii cu alti ca doar e un joc.NU este un concurs pe viata si pe moarte.

PS:O sa se duca de rapa comunitatea daca o sa se continuie asa.
User avatar
DNL DNL
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2015, 00:11

31 Mar 2015, 22:24

Asta zic si eu... cu mn nu a avut niciun admin nimic... fh a avut cu mai multi... ori suntem prieteni si jucam de relax ori pana mea...nu e ok sa stresezi asa pe cn ai chef
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

31 Mar 2015, 22:28

@ DNL
Arata-mi dovada in care am injurat (si) playerii deci se intelege ca injur si adminii corect ? Daca vii cu print ca eu am facut acest lucru, imi dau jos palaria. Ti se pare prea mult ca ti-am zis sa dai vot, pai ramai player. Iti vezi de fragurile tale, nu ai responsabilitati si anunti in chatul adminilor codatii. Scurt.

@ reason
Eu nu trebuie sa demonstrez daca nu mi se cere, da ? Niciodata nu am fugit sau m-am dat lovit ca stai asa. Simplu.
"sa te fut in gura" nu ti se pare injuratura ? Stai putin stai putin, totusi este si o diferenta de rang daca e sa o luam asa; dar nu am vrut sa aduc asta in discutie ca pe urma se intelege ca stau cu nasul pe sus. Daca ti se adreseaza vreun admin astfel, tu stai papa lapte si iti mai ceri si scuze fata de el ca te-a injurat ? :)))

@ DNL
Ce motiv ai tu sa ma f*ti pe mine in gura ? Esti pe stop, iti plac baietii daca mergem in cealalta extrema ? Te-am injurat eu in vreun fel ? Pentru ce ? Daca ai vorbe facute din topor (cum zice si Ruby), ramai baiatule cu sapa in mana.
Image
© 2004-2017
User avatar
Yas
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 30 Mar 2015, 22:00

01 Apr 2015, 08:32

Subscriu si eu aici cu niste printuri din care reiese aroganta lui pe server , normal ca nu l inghite nimeni si il injura lumea daca are atitudinea asta (superioara!).
Recunoaste ca ai o problema de atitudine si ai nevoie de un control !

Image
Image
Image


Floppy: Si daca ti-am zis ca te servesc la cerere care-i problema ? Ai primit ban ? :)) Nu este nevoie sa fie lume care sa ma pupe ci dimpotriva daca ma injura inseamna ca mi-am facut treaba 50 %. Te las in lumea ta Sp.-[1337].
Vezi ca ti-a raspuns Lucian in asa-zisa reclamatie pentru 1 slay.

viewtopic.php?f=29&t=6056
User avatar
gabitu
Junior Member
Junior Member
Posts: 107
Joined: 19 Jan 2015, 13:16

01 Apr 2015, 09:28

toata lumea are cate ceva de spus despre fH... dar are dreptate pentru ce tiai mai luat admin daca tu nu iti faci treaba cum trebuie asteptati sa fiti inpinsi de la spate sa vi se zica sa schimbati mapa.Atunci ramai un simplu player si iti vezi de joc si ii lasi pe alti sa isi faca treaba
@ reson
daca tot veni vorba ca de cod dc nu ii spui sa dea un scan si sa puie rezultatu pe forum ce tie frica ca te mananca omu
User avatar
Yas
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 30 Mar 2015, 22:00

01 Apr 2015, 10:29

Sa zicem ca ai dreptate! Dar tot tre sa mergi la un control man! nu sunt singurul care are aceasa problema cu tine!
User avatar
gabitu
Junior Member
Junior Member
Posts: 107
Joined: 19 Jan 2015, 13:16

01 Apr 2015, 10:38

pentru ce sa mearga ma la un control ca il injura playeri foarte urat poate omu nu suporta sa fie injurat si isi face treaba de admin hack ca merita orice playeri care injura nu stai sa ii inghiti toate spurcaciunile care ii ies din gura .
Eu daca eram un simplu player de exemplu si te injuram de tot tacamu ce faceai imi dadeai gag atat??
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

01 Apr 2015, 10:39

Eu zic sa ramane la subiect:
1."SA TE FUT IN GURA" e injuri aduse la adresa unu admin -lipsa de respect(o mica vacanta sa invete regulament nu strica)

2.Schimabrea hartilor poate curge si random de la server ca si in cazu cand nu e nici un admin pe sv nu ar fi ceva exclus

3.Daca ai poze facute concret ca fH a injurat playeri pe sv fa cerere urcale pe forum si atuncea isi ispaseste si el pedeapsa pe care o merita

4.Daca il suspectez de wall ceri sa dea scan la programu minune si vezi ce iese in caz contrar ca nu vrea sa dea scan fa poze cu discutia ta cum ca el refuza sa fie scanat si are de dat socoteala la marele BOSS al comunitati

5.Aroganta pe care ziceti voi ca o are e a lui si nu ai ce face dar cum il stiu eu pe sv e ca un melusel nu saluta pe nimeni cand intra si nici pa nu zice cand iese nu scoate un sunet pana nu il provoci ceia ce mi se pare corect

6.Ce au toti cu fH e faptu ca joca foarte bine cs (respect pt asta putin jucatori asa) ceia ce pe multi ii invidiaza acest fapt si cum intra fH incep discutile acelea :
a-fH scoate cod in ......... si multe alte injuri la adresa lui sau
b-incet,incet incep sa iasa de pe sv ca nu fac fata ritmului de de joc pe care fH il are si asta mi se pare ciudat

"PEACE" :YMPEACE:
Locked