Reclamatie admin Petrucin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Aug 2014, 11:15

Nume reclamant :CONNECT 86.124.133.195
Numele adminului reclamat : Petrucin
Motivul reclamatiei : Ban
Dovezi :
Image
SI INCA O DATA
Image
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

11 Aug 2014, 12:09

Da acum pe bune, altceva n-ai de facut? Zici ca ai 11 ani.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Aug 2014, 12:51

Roll.. ia considera tu servarul O JUCARIE. Si aceasta jucarie o dai sa se joace niste copii. Dar nu se joaca "frumos" si o zgarie. Tu ce-ai face ??? A-i fi "copil de 11 ani" si le-ai atrage atentia sau ai fi "matur" si-i lasi sa mai faca o zgarietura ??
Si acu pe bune la ce e sectiunea de reclamatii ?? ce sa reclami PLAYERII??
Playerii vin si pleaca, de noi depinde cat timp petrec pe server.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
niGHt
Banned
Banned
Posts: 23
Joined: 24 May 2014, 07:50

18 Aug 2014, 20:37

De acort cu rol atentie admini Mr.Teacher s-a pus pe favut reclamatii :))
Ma Teacher daca nu ar fi sectiunea asta de reclamatii ce ai face te-ai da tu capu de pereti :D :))
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Aug 2014, 07:02

Voi toti stiti foarte bine ca rostul unei reclamatii este de a indrepta o anumita situatie de fapt si nu de a "fi activitate a cuiva pe forum" cum insinuiaza multi :(
Eu sunt multumit ca in ultima vreme nu au mai fost abuzuri ale adminilor TOCMAI din cauza acestor reclamatii "din lipsa de ocupatie".
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

19 Aug 2014, 07:44

Esti exagerat....


PS: Uite cu ce si cu cate nume poti juca,tu suferi de plictiseala lipsa totala de ocupatie, toate reclamatiile gen tata ala a scuipat pe jos ,tata ala s-a uitat unde a scuipat,tata ala iar s-a uitat unde a scuipat....toate reclamatiile tale sunt cu nume diferite deci clar asta cauti zici ca vrei sa duci la o buna atitudine si conduita a serverului sau a unor admini noi in comunitate,prietene nu asta e solutia daca ei te-ar vedea on pe server cu MR.TEACHEAR(nume de admin sau HG) mai de graba atunci invata si se abtine de la unele comenzi sau chiar intreaba ce si cum in unele situatii asa il poti ajuta daca zici ca chipurile tu ajuti la buna functionare a serverului dar tu nu faci asta prietene tu stai ascuns si abia astepti sa o comita unul sau altu si cu un ranjet de copil frustat ai emotii si abia astepti sa faci un post pe forum (ai si cate 2-3 reclamatii pe acelasi om )....Devii plictisitor BAFTA!!!


Cat despre ban eu cred ca l-ai dus in eroare si a crezut ca faci reclama unui server din cauza numelui.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

19 Aug 2014, 11:26

Ori Teacher era spectator si astfel bloca serverul sa-i schimbe automat numele ori era greu sa fie folosita comanda "amx_nick" ?

@Petrucin
Sa stii ca acel IP este de la serverul TITI.


Adevarat este putin eronat topicul insa aici tine de cunostintele adminului. Trebuie sa cunoasteti si alte comenzi pe langa "amx_map" "amx_hack" "amx_ban" "amx_votemap". Reclamatie ? Hmm cam mult din moment ce Teacher are ip dinamic. Dar permanent ? Este deplasat din partea unui admin avand acces la alte comenzi decat cele mentionate mai sus.
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Aug 2014, 12:38

Floppy wrote: Reclamatie ? Hmm cam mult din moment ce Teacher are ip dinamic..
Si atunci unde trebuia sa fac topicul ?? :)) LA DIVERSE ? :))
La "Cosul de gunoi" nu am acces :)) Scuze nu m-am putut abtine :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

19 Aug 2014, 13:29

Ce faci tu teacher sincer e o prostie si e copilaresc. Cum a spus si experience nu asa ajuti adminii ba din contra mai tare ii zapacesti si ii faci sa fie nesiguri de comenzile pe care le dau. In loc sa stai cu adminul pus si sa ii ajunti, sa ii inveti, tu intri undercover si te prostesti pe server in speranta ca un admin va ceda si va comite o greseala.

Repet, nu asa ajuti, asta e frica nici de cum respect pentru server, frica ca o sa primeasca iar o sanciune dar ei tot nu vor sti pe viitor cum sa procedeze.

Dar na... E mai usor sa te prosteti cu alte nick-uri decat sa ajuti cu adevarat.

Si inca ceva, nu te mai te plange ca nu inteleg ceilalti ce vrei tu sa faci, eu cred ca daca iti zice unu, iti zic doi, trei, inseamna ca toti sunt prosti si tu esti singurul destept? Mai gandeste-te!
Noroc!
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Aug 2014, 16:18

Mea culpa daca asta sa inteles din modalitatea mea de expunere.
Sa zicem ca nu eram eu in toate reclamatiile facute de mine, si erau diferiti playeri. ABUZURILE ERAU, se perpetuau si deveneau o obisnuinta. Asta am incercat eu sa se inteleaga ca nu e normal sa procedeze in felul cum au facut.
Daca erau alti playeri, pasageri de la un sv la altul, nu aveau interes sa faca reclamatie, intrucat e mai usor pentru ei sa nu mai intre NICIODATA pe acel server, sau cauta sa mai intre pentru ai zice ceva "de dulce" adminului in cauza, dupa care iese.
NICIODATA nu am provocat sau instigat adminii in cauza pentru a fi eu penalizat.
Nu am facut "reclamatii" pentru a fi penalizati, ci pentru a tempera "entuziasmul" catorva admini, de a le readuce aminte ca noi adminii suntem la dispozitia playerilor si nu invers.
A se tine minte acest post intrucat pe aceasta tema nu mai raspund la nici un fel de insinuari.
P.S. Nu puneti in gura mea vorbe pe care nu le spun. Daca vroiam sa fac pe cineva prost dadeam si nume.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply