Reclamatie reason

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

18 Mar 2015, 20:06

eu nu inteleg de ce Numai la tine apare asa, esti singurul care folosesti Windows Xp?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Mar 2015, 20:33

Cum sa nu te intereseze daca-l foloseste sau nu ?
Pe principiul asta in Romania ar trebui interzise autovehiculele care pot atinge o viteza contructiva, mai mare de 130 de km la ora intrucat la noi in tara nu sunt drumuri care sa permita legal o viteza mai mare de deplasare, sa ia amenda toti soferii care au asemenea masini doar pe premiza ca vor merge cu viteza mai mare decat este permisa, din moment ce masina este potenta.
Ce zici tu acolo ?
Pe mine ma intereseaza acel player, daca nu foloseste codul pe serverele comunitatii, de asta sunt adminii.


@Danut Si la mine apare acelasi mesaj pe laptopul de la servici. E clar pentru mine ce poate si ce nu poate acest program minune, restu tine de inteligenta fiecarui admin de a intrerpreta datele ce-i sunt oferite la scanare.


ExpEriEncE: :)) LOL Deci esti sub orice critica citeste cu atentie tot ce am scris.............. Cand WCD arata COd nu exista ca:
1.Poate e activ poate nu
2. Il ai in cs si tu nu stii de el
3.Nu conteaza daca il ai on si tu ii dai off

Wcd nu scaneaza si nu afiseaza nici unul din cele de mai sus.Ideea finala e ca scaneaza doar un COD care exista activ in momentul rularii CS`ului!!!!


Acest post va fi modificat in 48 de ore.
Last edited by Mr.Teacher on 18 Mar 2015, 21:08, edited 1 time in total.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Mar 2015, 20:53

Reason nu are nici o vina pentru ca a respectat regulamentul , la banuit de wall pe rollingstones , la chemat pe mess la scanat si apoi a luat decizia in functie de acel scan...
Pana nu ti reinstalezi windows si nu scapi de bug nu pot ca sa trag la raspundere adminii pentru ca si fac datoria si respecta regulamentul.
Am scos banul si blacklist.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

18 Mar 2015, 21:00

Ca idee finala pentru adminii noi,folositi cu incredere Progamul de scanat nu are nici o eroare si e perfect functionabil. La mesajul de gen ramane la latitudinea vostra ce decizie luati (e bine sa cititi posturile de mai sus ) daca aveti nelamuriri nu ezitati sa ne intrebati.BAFTA!!



TC!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

18 Mar 2015, 21:10

@teacher daca vrei dau scan sa vezi ca nu imi mai apare.Am scapat de acel CS de mult timp.Dau scan oricand vrei tu nu este nici o problema.Daca vrei fac post cu chestia asta. :) :) :) :)




Ps:Ni ma scan :))) ww.wargods.ro/wcd/report.php?id=16138
Last edited by resoN. on 19 Mar 2015, 15:49, edited 1 time in total.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

18 Mar 2015, 21:22

resoN. am spus acolo nu ca sa te trag pe tine la raspundere ci ca sa se inteleaga ca in euforia acceptarii wcd in comunitate si in necunostinta de cauza, un admin de baza a comunitatii G1, GM pe forum, a fost dat afara din comunitate tocmai din cauza ca a dat la scan raspunsul "Possible Wallhack".
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

18 Mar 2015, 22:05

Cum vine asta ca nu inteleg. Este demo, am adus pozele, se stie ca nu am nimic si am luat hack pe nedrept dar adminul nu poate fi tras la raspundere? m-a mancat in cur sa intru pe server de g1...
The stars are hidden on a rainy night
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Mar 2015, 22:26

E foarte simplu pana nu ti rezolvi cu bagu pe care il ai adminii au liber sa faca cum cred de cuviinta in ceea ce te priveste.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

19 Mar 2015, 15:39

Do you know soto? La anu si la multi ani si bafta cu serveru.
The stars are hidden on a rainy night
Post Reply