Reclamatie King

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
King
New Member
New Member
Posts: 34
Joined: 19 Aug 2015, 21:33

20 Aug 2015, 17:01

adica .nu inteleg cum inafara de refuzul de scan? pai aia e faza interesanta . dc nu a dat scan daca ia-m cerut asta?>+k ia-m explicat asta destul de clar...?

-- 20 Aug 2015, 17:37 --

sau creed ca nu prea ati pasa de playerii.. adica daca mai multi playerii au reclamat acea persoana ,eu ar fi trebuit sa ma fac ca dorm? asta nu prea o inteleg. nu prea imi vad greseala (scz)..
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

20 Aug 2015, 18:20

KLAPS incearca din ras puteri sa iti explica ca nu totul se rezuma la un simplu scan...Tre sa ai si un DEMO "bazat"..Tu suspectezi pe cineva ii dai demo il lasi vreo 3-4 runde apoi gata direct scan/hack..Tre sa te uiti atent pe el ,cum s-a intamplat cu Mad ala daca il mai stii.Am stat pe el 10 min pana sa imi dau seama daca are sau nu cod si avea intr-adevar wall..



PS:In aceasta comunitate ai cum sa depistezi un codat foarte usor..I-a si te zbate si tu oleaca...
User avatar
King
New Member
New Member
Posts: 34
Joined: 19 Aug 2015, 21:33

20 Aug 2015, 19:34

degeaba faptul e consumat, ... dar totusi putea sa de-a scan . respectivul player basic .. ramane cum decide klaps . . am stat pe el putin... totusi am intrat ca sa joc. nu sa ma uit la alti playerii cum joaca .. pana la urma e un joc .. dar e vorba de respect ..si altele astept decizia ta klaps + multumesc!!!
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

20 Aug 2015, 20:33

In demoul prezentat nu s-a gasit urma de vreun cod, cu toate ca in mare parte a fost spectator.

Conform IP-ului din primul post, te-am identificat.

A dat scan intr'adevar: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=37318
asdf.cfg (total lines: 9532) -> Cheat
Image
© 2004-2017
User avatar
King
New Member
New Member
Posts: 34
Joined: 19 Aug 2015, 21:33

20 Aug 2015, 21:15

chear nu am vazut scan-ul.. cum precizeaza si reson.. nici el nu l-a vazut .. poate a dat scan dupa sau nush care e ideeia .. or fi admini mult mai buni. asta sunt eu.. (omul din greseli invata). app imi cer zcuze playerului respectiv . dar mentionez . nu am vazut scan-ul am fost nevoit sa aplic sanctiunea necesara . multumesc!
User avatar
baSiC
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 18 Aug 2015, 16:39

21 Aug 2015, 18:37

Va multumesc, da dar totusi nu aveam nimic a vazut pe map fy_buzzkil ca am dat 3 capuri si am mai omorat pe inca un player... si a si sarit le-am dat din bulan ... si el ma i-a peste picior cu "stii ce e ala google" da ce ma crezi frate un pusti de 8 ani ? Nu-l vad nicaieri asa ... se vede si in demo nu am nimic .... chestia cu scan frate nu stiu sunt mai greu de cap .... putea da un simplu ss sau mai bine fara sa zica nimic sa se uite in continuare ... oricum faptul e consumat :D Multumesc Klpas, Rason !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

21 Aug 2015, 19:21

ALOO!!!! rezultatul scanului arata cod 100% DLL CFG!!!

Prea mult tam tam cu demo (demo e pt copii mici dornici sa se uite la desene animate )

Demo + Hack doar in momentul in care constati ca e but si il bate wallu iar daca nu constati asta, degeaba mai dai demo din contra ai toate sansele sa iti iei o mare teapa, asa ca atunci ii ceri sa se scaneze iar daca se scaneaza si apare mesajul de mai jos HACK! daca refuza sa se scaneze din diverse motive Hack! daca ii apare clean la scan evident ii dai pace.


http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=37318

COD Activ in momentul scanarii!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
baSiC
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 18 Aug 2015, 16:39

21 Aug 2015, 19:25

Oho de unde pana unde ma ? cica dll cfg . si cod :))) Daca era cod ... 1. De mult aveam ban pe steam . 2. si in demo se vede clar stii cum trebuia sa trag daca aveam dll ? Si tu esti "admin"
3. Era un cfg normal .
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

21 Aug 2015, 19:26

ti se pare Normal?
asdf.cfg (total lines: 9532) -> Cheat, nu e cod nu
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
baSiC
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 18 Aug 2015, 16:39

21 Aug 2015, 19:29

Va postez configul . si va uitati va dati cu parerea si vedeti daca are ceva ... :) Cu asta basta. terminam tot circul. daca nu, treaba voastra pt. un ban pe server, credca nu mor ... ;) servere la greu tot sunt :).
Locked