Reclamatie DNL

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Yas
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 30 Mar 2015, 22:00

01 Apr 2015, 10:50

Eu nu fac referire la injuraturile aduse la adresa lui! Eu fac referire la problema mea cu el! Este un om arogant!
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2015, 11:29

Hai ca incepi sa faci mult circ pentru un slay care l-ai luat ca nu ai vrut sa pui o bomba. Nu am nimic personal cu tine, nici cu altii. Daca ti se pare absurd ca aplic anumite reguli impuse ale comunitatii, nu este problema mea. Cand o sa ajungi "seful" comunitatii G1, atunci poti face ce reguli doresti. Pana in acel ceas, eu impreuna cu altii avem o datorie fata de comunitate prin acest rang.
Image
© 2004-2017
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

01 Apr 2015, 11:47

Ce mai la deal, la vale....
dnl vrea sa inceapa vacanta mai devreme.
De la "te mananca in c*u" sau "ba esti prost" este o diferenta enorma pana la "sa te f*t in gura" ;)
Asadar, parerea me e ca dnl trebuie adus cu picioarele pe pamant.
Pro WARN pt dnl :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

01 Apr 2015, 13:51

Recunosc ca si eu l-am suspectat pe fH de wall, si apoi m-am lamurit ca NU are pt. ca am stat spec pe el o perioada si mi-am dat seama ca el pur si simplu joaca la sunet.
De ce sa facem atata tamtam pt. o amarata de injuratura??? NU cred ca te-a ranit cu ceva fH.In fine voi luati decizile nu eu decii....

PS: Bine ar fi sa o terminati ca doar este un joc nu un camp de razboi (plus ca suntemo ECHIPA toti ce naiba)



Floppy: Gresit, aici nu este vorba de un simplu slap/slay. Da pe mine m-a deranjat, pentru ca nu te trezesti la piata sa ai reactiile astea. Reson ai mai zis odata chestia cu injuratura pe prima pagina. Facem posturi ? Te injur si eu cum imi vine, iar daca o sa-ti convina sa-mi zici cutu.
Fii cuminte reson.
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

01 Apr 2015, 14:25

i dau Dreptate lui Fh,
iar pentru DNL Pro Warn
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
DNL DNL
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2015, 00:11

01 Apr 2015, 16:01

Gabitule eu nu cred ca m.ai vazut tu pe mine pe server sa nu schimb mape sa verific codati etc etc... intreb adminii daca au preferinte ... problema lu fh e rangul ceea ce si el a zis... e cineva si nah... tu poti zice ca nu mi.am facut datoria ?

-- 01 Apr 2015, 17:05 --

Si app... nu astept vacanta ca am terminat studiile de mult ;)
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

01 Apr 2015, 16:40

fH eu nu scriu doar ca sa fac posturi ok??? Da na vad ca tu poti sa faci ce vrei ca rankul iti permite.Nu uita tu ai facut reclamatia pt. ca respectivul admin DNL te-a injurat......Faci ce vrei eu zic ca DNL nu merita warn si apropo eu nu te-am injurat niciodata si nici nu am so fac pt. ca vad ce ma asteapta ...Oricum acu inteleg de ce nu prea stau playeri cand intra fH pe server. O sa se duca comunitatea de rapa daca o so continuam asa........


PS:@DNL mai degraba nu mai spune nimic pt. ca unii ii dau dreptate lui fH sii naa....


Vlad Vega: Reson, tu te bagi fix precum chilotii in fund mereu.
Ai cap pe umeri? Ai. Atunci judeca.
Deci pt ce a zis dnl, merita warn, punct!
Asa ca lasam gurita mai mica, si vorbim doar cand suntem intrebati ;)
Next time, primesti warn pe forum pt bagare de seama aiurea. Ceaoles!
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

01 Apr 2015, 16:54

Stai stai stai asa....resoN. ... Cum adica se va duce comunitatea de rapa? N-am inteles... In simplul fapt ca fH. joaca bine, iar ceilalti playeri, fiind ofticosi si nervosi, pleaca sau mai bine zis aduc injurii asupra lui, ceea ce mie nu mi se pare corect... Ca veni vorba de asa zisa "perla" spusa de DNL... il apreciez pe fH. ca el nu se coboara la mintea unor oameni mai putin ...aghmmm...mai putin inteligenti (ca sa o spun cu frumosu')Iar despre schimbarea mapei... nu cred ca l-am vazut vreodata pe DNL sa puna mana pe comenzile amx_mod ...
Din cele citite...trag concluiza ca domnul DNL merita o pauza!! :)
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

01 Apr 2015, 17:18

Andreeeee_____;* wrote:Stai stai stai asa....resoN. ... Cum adica se va duce comunitatea de rapa? N-am inteles...
Pai sa iti explic ceva,daca noi admini sarim unu la gatul celuilalt apai???? In fine faceti ce vreti
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2015, 18:03

@ DNL doresti scarpinat mai tare, poate e doar o mangaiere. Cand am zis eu ca problemea mea este rangul? Sau ca am o problema, in afara faptului ca n-ai o legatura cu atributiile unui admin si vorbesti parca am copilarit in acelasi sat. Am precizat clar, nu am vrut sa scriu din primele randuri ale reclamatiei, ca injuriile au fost aduse unui admin cu rang mai mare, pentru ca s-ar intelege ca sunt cu nasul pe sus, pentru cei cu mai putina scoala. Dar daca e sa o luam si altfel, totusi daca eram un simplu jucator tot reclamatie iti faceam pentru un taur comunal ca tine.

Acum pe forum, nu ma mai f*ti in gura ? (possible gay, don't laugh)

@reson Ai inceput si tu sa ai mancarimi flacau ? Ce mi se permite mie ? Nu inteleg ? Vad ca tu stii mai multe decat stiu eu. Eu ti-am zis ca fapt divers, daca te voi injura sa te vad daca o sa-ti convina. Nu se va duce nici o comunitate la vale pentru ca eu va pun spectator sau va fac sa plecati de pe server din simplul fapt ca nu-mi faceti fata (DNL cu reson), da ?

Voi 2 sunteti analfabeti ? NU stiti sa cititi un post ? Ce tot atatea "nah nah-uri" ? Nu inteleg ce inseamna acest "naaaahhh" ? Va place sadomasochismul ? Luati-va o camera, si dati-va na nah intre voi. Nu veniti pe forum cu vorbele astea de 2 lei. Trebuie sa ma repet ce am precizat in posturile anterioare ? Ce-s cu sf-urile astea din partea voastra ? De cand infloriti voi ?
Image
© 2004-2017
Locked