reclamatie fara mila

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

22 Dec 2015, 14:03

Nume reclamant : Error
Numele adminului reclamat : Fara mila
Motiv :nu da gag cand injur intentionat sa arat ca admini fac abuz
Dovezi :http://i65.tinypic.com/315jt08.jpg
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):
User avatar
FaraMila
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2015, 20:50
Location: Iasi

22 Dec 2015, 14:46

Error draga sa stii ca poate alti admini au si treaba nu o sa stea non-stop in fata monitorului.Deci error aici nu este vina mea ca tu injuri si nu te poti abtine daca vrei sa injuri te poti duce pe alte servere dar nu pe titi.g1.Alti playeri ma apreciaza cum imi fac eu treaba dar daca tu nu te poti abtine asta este
Ma vezi pe mine bland,dar cand ma infurii ti-as zice sa taci si sa nu comentezi.PACE!
User avatar
IMB
New Member
New Member
Posts: 16
Joined: 19 Jul 2015, 14:31

22 Dec 2015, 17:12

Asta-i abuz ca nu da "gag" .
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

23 Dec 2015, 12:16

ce scrie in regulament? sa deie gag pentru limbaj. corect? de ce a luat eronim warn 3 zile sa aud? klaps nu i-a dat ca nu a dat gag cand cojan injura? Rog moderatori sa scape de admini care fac abuz. Fara mila nu erai spec jucai si destul de bine puteai sa vezi ca eu injur.dar tu erai ocupat sa vezi ca intri in clanul lu' boom swed ala.

-- 23 Dec 2015, 12:19 --

draga Imb cum se numeste cand nu respecti regulamentu-l?
deci nu respecti regulamentul
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

23 Dec 2015, 15:00

DepraVat wrote:nu da gag cand injur intentionat sa arat ca admini fac abuz
Poti sa-mi definesti te rog frumos acest termen : "abuz"? Ce intelegi prin el? Adminul alta treaba nu are decat sa stea non-stop si sa controleze playerii care mai de care isi vad de jocul lor? Da' asta-i motiv de reclamatie?
Da-o-ncolo de treaba...

Apropo... tu de ce vorbesti urat? Te crezi cumva pe camp si nu stiu eu? Adu-mi aminte sa-ti dau un harlet si o sapa, totodata iti garantez ca nu iti mai vine sa injuri, clar? Sa arati "ca adminii fac abuz"...Ce-i asta?
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

23 Dec 2015, 17:29

Andree are admin ca sa respecte regulamentul nu? a fost prins cu wall? luci a zis cine e prins cu wall pleaca.nu s-a intamplat asta.nu-i asa luci? Mr teacher a facut dovada ca avea wall
http://i66.tinypic.com/upnrr.png
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

23 Dec 2015, 18:56

Te-am intrebat ceva... Dar din cate vad, ma cam duci cu zaharelul..
Ce legatura are wall-ul cu reclamatia pe care ai facut-o anterior?
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

23 Dec 2015, 21:55

Cat e gluma e panarama... tu ma faci sa rad .. si nu din cauza ca esti glumet... ma faci sa rad de ineptiile pe care le debitezi.

A abuza inseamna exercitarea atributiilor de servici in scop personal, cu alte cuvinte in cazul nostru, sa pedepsesti un player fara ca el sa merite, doar pentru a stabili o ierarhie.
Intrucat reclamatia in cauza, in felul in care este formulata nu are fundament si acuzatiile sunt perimate, consider adecvat sa incheiem circul, eventual sa revii cu o REformulare care sa te scoata din postura pe care ai castigat-o...

Si acum sa ajungem la motivul care am ajuns sa fac post la acest topic:
DepraVat wrote: luci a zis cine e prins cu wall pleaca.nu s-a intamplat asta.nu-i asa luci? Mr teacher a facut dovada ca avea wall
http://i66.tinypic.com/upnrr.png
Tu ai citit topicul ala ?? Eu eram Rahmaninov si am adus dovezi care aratau ca nu foloseam cod.

Incerci cumva sa atragi atentia pentru ca apoi sa faci cerere de admin ? Tactica poate da rezultate... mai incearca... descretesti fruntile...avem nevoie de tine.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

25 Dec 2015, 10:02

imi cer scuze daca am gresit. dar uita-te ce admini is pe titi.la ora 10 nu e nimeni. Gabitu joaca cu wall sta in cartier cu mine. dar cui ii pasa?
fh face 60 de killuri cu 30 de gloante. dar ii pasa cuiva? playeri care stau langa mine in g1 cu wall ca stai_jos nu celalalt ca-s doi.joaca langa mine cu wall.si ii zic la admini on.dar ii doare la palarie.=)) si tot eu gresesc. daca e asa eu parases comunitatea.

-- 25 Dec 2015, 10:05 --

Mr teacher.Fara mila! scuzele mele. dar vreau sa vede-ti ca admini mde pe titi joaca cu wall.si coduri.si cand anunt admini nu-ii intereseaza

-- 25 Dec 2015, 10:06 --

cat despre cereri de admin.nu asta intentionez.imi cumpar daca vreau.dar nu se merita.admini de pe titi cum vad unul nou incearca cu toata putinta sa scape de el.
Post Reply