Reclamatie king

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Pilos de la Vega
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 20 Jul 2015, 13:29

13 Sep 2015, 21:34

Edited by Mr.Teacher
Vlad... eu nu inteleg ce crezi tu.
Klaps se crede inferior lui King si din cauza asta la ars ? asta vrei tu sa sugerezi ?
Cam din ce punct de vedere, in opinia ta, se crede Klaps inferior ?
Tot baut erai cand ai facut postul ?
In ziua de azi toata lumea are tupeu si se da la urs cu vorba... ca de altceva nu are neuroni si velocitate decat sa denigreze si sa improaste cu noroi.
Nu credeam ca aduni atata frustrare in tine domnule Vlad Vega.
Cat priveste solutionarea cauzei, nu sunt eu in masura sa o comentez, chiar daca mi-ar fi placut sa mai aman verdictul.. ca doar nah .. e vorba de vechiul nostru prieten ASU :))
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

13 Sep 2015, 22:36

Vega,de la ce te ai luat? Ai tras ceva sau vrei sa fii bagat in seama? Citeste te rog toate reclamatiile la adresa lui King,si toate comenturile mele la reclamatiile respective.
Si nu ca ar fi problema ta ,dar uite ceva din casa :

"1 warn (25-27/07 ;klaps) -vot cu o singura harta/gag aiurea ,aroganta

2 warn ( 02-04/08;klaps) - ban fara motiv intemeiat,plus motiv pus la ban total aiurea.schimbare de nickuri fara a fi cazul.

3 warn (06-08/08;klaps) motiv hack :noob

4 warn - cont de admin sters (klaps).Hack dat aiurea. (multe greseli iertate peste cele 3 warnuri,trecute cu vederea)"

Mai adauga inca vreo 3 greseli iertate si vorbim dupa. Si asa am facut un caz cu king si se poate creea un precedent: " da pe ala l ati iertat de 6 ori pana i ati scos adminul,si eu..."

Iar gandirea de copil o ai tu,nu eu.De cate ori sa explic? Nu am nimic cu nimeni,iar cine greseste este iertat de 2-3-4 ori.Vezi la limbaj ca ai cam inceput sa o arzi cu nasul pe sus ,si nu mi place aroganta ta! Nu ne tragem de sireturi!

@ King : imi pare rau de tine,dar ai gresit de prea multe ori ,si stii ce am vorbit eu. tine.Iar de intratul meu pe servere,intru cand pot, cand imi permite timpul.
Offtopic:Nu cred ca e cazul sa o dam iar in telenovele.Cine mai are ceva de spus in legatura cu reclamatia, bine.Daca nu TC!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

13 Sep 2015, 23:01

King wrote:acest server este reprezentat . de niste admini cu care ati este rusine.. singuri admini capabili de.pe acest server sunt> vlad.vega,. si melina vega. + klaps numai ca el intra doar cu penalizarile la joc il vad din marti in marti.. cu acesti admini [sapatori]. nu vor fi multi amatori de admine.. *numai binne*.

:)) Esti si impertinent dupa atatea si atatea episoade cu tine si atatea incercari de a te da pe brazda,doar atat te duce capul sa afirmi....Asta e, se pare ca aceasta solutie nu da roade si ca pe viitor un admin fie el incepator sau nu cand reiese clar ca e afon trebuie lasat pe din afara /:)

Exista o vorba.....Il dezgheti si te inunda!!


PS: Daca mai esti si Asu dupa cum afirma Teacher si dupa toate astea.... atunci din partea mea te-as bana permanent in aceasta comunitate. Bye-Bye


Exp,IMB e ASU.Dar oricum nu conteaza cine e cine in aceasta reclamatie.Aici nu luam personajele ,luam faptele sau greselile.

Exact! oricum era de a dreptul ironic sa fi fost Asu de asta ziceam in fine...The End.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

14 Sep 2015, 08:11

Când am zis cei superiori lui klaps, nu m-am referit la King. Toate sancționările pe care le-a avut King nu au fost toate date corect...
Vot cu o singura mapa pentru un admin nou nu cred ca ar fi fatal chiar dacă scrie în regulament.
Eu am zis ca ar merita o șansă..
Klapsy, ți se pare ție ca ma bag în seamă când îmi spun punctul de vedere?
Ți se pare ca iei deciziile corecte? Eu nu cred.
Când era vb de o reclamație la adresa lui King, tu repede sare-ai sa-l execuți, de ce, pentru că vrei să arăți ca ești corect?
Asu ăsta nici nu trebuia sa reclame, dar na..
Iar teacher, nu mai vb în numele meu și cu numele meu. Treaba cu "erai băut când ai făcut reply" pe mn ma lasa rece. Uite vezi, cum te agăți de o simpla greșeală pe care o mai face omul. S-a întâmplat atunci și gata, nu trebuie sa mai dezgroapăm morții. Plus ca nu sunt sigurul care a intrat matol pe sv... Dar ma doare undeva de părerea ta, nu sunt frustrat și nici arogant.
Ma enervează ca toți săriți la reclamații și sancționări.
Imbus asta la orice post pe care l-a făcut, doar a reclamat atât, cine e frustrat în topicul asta?
Iar treaba cu nu ne tragem de șireturi, poți sa o zici lui asu sau teodorei, nu mie klaps. Ți se pare ca te-am jignit, vai, îmi cer scuze boss. Ești patetic uneori..
Într-o zi o sa rămâi doar tu admin pe server.. Aaa și imbus.
Va doresc o săptămână corect de frumoasă!
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

14 Sep 2015, 10:40

Chiar ca esti frustrat!
Daca Luci o sa doresca sa mai spuna ceva ok.Pana una alta TC!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

14 Sep 2015, 19:05

Vlad Vega nu esti echidistant sau impartial asa cum ar trebui sa fie un moderator pe acest forum, ai fost avertizat de mai multe ori, deci nu ramane decat sa revii la "rank ul" de user.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked