Reclamatie Vladutz (paf)

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

27 Jun 2015, 22:58

Nume reclamant : Nanu (Klaps)
Numele adminului reclamat : Vladutz

Motiv :Kickuri repetate mie si altor spectatori.(Precizez ca nu l am provocat cu absolut nimic,si nu eram pe server ca sa caut sa i fac reclamatie)
Harta jucata: fy snow .Jucatori pe server :3 vs 3.

"*SPEC* Nanu : nu mai da kick"
"*SPEC* vladutz : stai spec de o ora

*SPEC* Nanu : si nu am voie?"

Aveam defapt cred vreo 7-8 minute de cand eram spectator.

"*SPEC* vladutz : daca nu esti admin nu"

"*SPEC* Nanu : inseamna ca stii si tu regulamentul

Welcome to TITI.G1.RO -- Mod: Fun
GrAsU dropped
*SPEC* Nanu : se da kick la spec doar atunci cand serverul e full"
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

28 Jun 2015, 01:00


LoL....:))

Lucian sa inteleg ca ciobanul e la aceealasi tip de greseala fix acelasi gen /:)

Sunt curios ce decizie vei lua acum :D

Image

Sursa: viewtopic.php?f=17&t=6142



And Again!!


Luciane iti mai aduci aminte?


Image


Spune tu de atunci si pana acum daca ai vazut ceva schimbat la cioban??

Si care ar fi deosebirile intre reclamatiile ciobanului ? /:)




Sursa: viewtopic.php?f=17&t=6115&p=14201&hilit=paff#p14201




PS: Lucian daca te uiti jos la ultimele reclamatii de pe forum sa stii ca nu iti joaca privirea feste si nu ii aceeasi reclamatie.....sunt 3 reclamatii diferite in aceeasi zi pe acelasi admin :))......BAFTA!!!

Image
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Jun 2015, 06:56

Nu intelegi ca nu se da kick la spectatori decat daca este serverul full ?
Inca 7 zile warn si la aceasta reclamatie , cumultat cu celelalte 7 pentru limbaj am sters adminul din baza de date a serverului titi.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

28 Jun 2015, 10:43

Te rog nu ii mai accepta banii la urmatoarele admine pe alte nume. Regula "poti sa-ti achizitionezi admin cu alt nume doar cu plata", e ca sa nu te stie cine esti si sa nu-ti sara lumea in cap "ca de ce ?". Am dreptate ? Sa stie un lucru, poate avea ce nume vrea, tot se va sti cine este si tot lumea va sari in capul tau pentru 12.5 Lei Lucian. Sa mor eu, iti dau eu banii, dar sa nu-l mai vad pe oligofrenul asta pe aici. Imi este sila si greata efectiv, cand vad pe GODZ admin rcon (bani furati de la bunica-sa din pensia tinuta in sifonier), cu limbajul si incompetenta sa. Ce stie el sa faca cu cel acces de rcon ? E platit doar sa apara.
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

29 Jun 2015, 19:28

In momentul cand un jucator primeste un admin cu plata sau fara nu se cere un test de iq ci DOAR sa respecte un REGULAMENT al comunitatii.

Toti adminii cu plata sau fara plata sunt pusi sa citeasca regulamentul inainte , apoi , dupa capul fiecaruia sa l foloseasca.
Nu se fac discriminari in ceea ce priveste acordarea adminului individului x sau y.
Toti invatam din greseli ...iar recidiva se pedepseste.

Respect dreptul la opinie dar ce nu suport sunt acele afinitati-antipatii gen "lasa ca ti scot eu adminul" precum si reclamatiile inutile care practic nu fac nimic decat sa anime degeaba forumul.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply