Reclamatie DNL

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
DNL DNL
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2015, 00:11

01 Apr 2015, 18:37

fH si aici si unde vrei tu te f.t in gura... tu jignesti pe toata lumea cum vrei si iei la misto... mai vezi.ti dracu de viata ta ca zau nu stiu daca ai dupa ce bea apa bine si nu mai poti de ranguri si "scoli" ce le.ai facut dar tu esti tufa... pe cine vrei sa impresionezi sau sa faci altceva... Tu suferi de bagare in seama... ce vrei sa dovedesti ??


Andreeee chiar tu m.ai ajutat sa pun o poza pe forum si erai in joc cand chiar am utilizat mai multe comenzi ... sau acum vrei sa fii prietena lu fH si vb in necunostinta de cauza ??? Eu zic sa isi faca fH un server... sa puna admini de.ai lui si o sa fie bine pt toti... mai ales pt voi ca puteti sa va venerati care mai de care si pe care...
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

01 Apr 2015, 18:46

Sunt persone care prin abilitatile mentale reusesc sa vada problemele direct la sursa cauzei, avad multi pasi in fata, fata de interlocutorii lor.
O astfel de persoana este fH care vede in orice situatie la 2-3 mutari in fata multora... din acest motiv fH incearca sa scurtze eroarea interlocutorului printr-un limbaj mai direct, izbindu-se de un nivel mediocru care nu are decat sa dea frau liber frustrarilor.
Faptul ca sa ajuns ca un admin sa injure alt admin este regretabil, incalificabil si penalizabil.
Un admin inferior, injura un admin superior si se ajunge pe forum ???
Intai trebuia sa bage Highlanderul sa-i adminnistreze un hack cu motivatia limbaj si apoi sa faca reclamatie.
Innainte de toate este IERARHIA.
Daca nu va place de comportamentul unui Highlander aveti dreptul la topic si discutii pe FORUM
Nu v-o luati innainte ca muierile in fata barbatilor ca nu este loc.
Daca un admin se simte lezat de tonul si limbajul cu care este interpelat nu are decat sa adune dovezi si sa se prezinte cu ele pe forum.
Pro warn DNL.


Pfff.. ce S.F.-uri DNL... nu vreau sa mai fiu coleg cu tine. Va rog eu dati-i voie sa ne paraseasca.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

01 Apr 2015, 18:56

@DNL: lupti pe un camp pe care nu poti castiga, sunt unele momente in care este mai bine sa nu spui nimic :)
pro warn dnl + restrictie la posturi pt reson (post doar cu aprobarea moderatorului)
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

01 Apr 2015, 18:57

DNL DNL wrote:Andreeee chiar tu m.ai ajutat sa pun o poza pe forum si erai in joc cand chiar am utilizat mai multe comenzi ... sau acum vrei sa fii prietena lu fH si vb in necunostinta de cauza ???
Haaalooo...ohoho stai cuminte, breee... Eu ma inteleg foarte bine cu fH, din punctul meu de vedere... Si ca sa-ti aduc cateva imagini in memorie..eu nu am fost pe serv cand tu mi-ai cerut sa-ti pun poza pe forum... Iar pentru cultura ta generala, nu vorbesc in nestiinta de cauza..eu vorbesc pentru ca stiu ce se intampla pe server cand fH este on... Alte intrebari la care vrei sa-ti raspund?? :)
Tot atata TAM-TAM pentru niste nimicuri...hai sa fim seriosi acum...
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
DNL DNL
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 17 Feb 2015, 00:11

01 Apr 2015, 19:10

Andreeee cum poti sa minti in halul asta ??? Pe server mi.ai dat id tau si apoi pe mess am rezolvat cazul... nu iti aduci aminte ? De unde sa am id tau ???


Teacher eu vad ca voi suferiti de sefie pe server la cs... va doresc sa ajungeti sefi intr.o institutie ca si mine si apoi discutam de ierarhii si altele...sa fii sef inseamna sa conduci un grup de oameni spre performante si sa castige multi bani si sa isi faca o cariera, pe cand voi vedeti sefia ca admin hight :))) eu nu sufar de treburi din astea... voi sunteti frustrati in viata de zi cu zi, aveti sefi (daca aveti loc de munca) sicand ajungeti acasa o faceti pe sefii la cs :))... eu nu vad un joc de relaxare asa... care e sef care nu... ala cu admin sa il frece pe ala fara... adminu hight sa fie icoana pt ceilalti si mai multe... dc suferiti asa ? fH cel putin de doua ori am vazut cum injura la cs... chiar cu p.l, daca vrea sa isi aduca aminte exact ce a zis... acum vor veni urmatoarele (adu dovezi, printuri )
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2015, 19:25

Inchid topicul pana cand Luci va veni cu decizia. Sincer nu ma asteptam sa se ajunga atat de departe cu discutia, si chiar imi este jena ca un satean este "coleg" cu mine.
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

01 Apr 2015, 20:25



@ DNL De la mine ai un WARN aici pe forum pentru limbajul tau si anume (fH si aici si unde vrei tu te f.t in gura...) Easy boy ca e greu pe afara /:)
( Tin sa iti amintesc ca,aici esti intr-o comunitate si pe un forum).

In rest observ ca absenta unor reclamatii si a activitatii pe forum din ultimele zile, v-a facut sa va alarmati prea mult in aceasta reclamatie si ati inceput o telenovela pe un subiect slab dupa parerea mea,si l-ati deviat in mai multe discutii in fine, proabil ati recuperat din acea absenta,dupa parerea mea treaba era simpla Pro/Contra WARN!!.BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

01 Apr 2015, 22:30

Legat de regulament:

"8 - Este interzis limbajul trivial intre admini si pe server."

"10 - Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare. "

Legat de persoane:


DNL probabil ca ai fost provocat , dar nu trebuia sa folosesti limbajul acela pe server si nici pe forum.
FH :Era mai simplu daca votai tu, mai ales ca erai adminul cel mai mare de pe server si in plus erai si spec.

Concluzie finala : Warn 3 zile DNL pentru limbaj.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked