reclamatie experience

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

09 Mar 2015, 19:52

Teacher mai usor putin ,nu stiu din ce calitate vb tu cu mine, de imi zici mie ce sa sterg si ce sa nu sterg,ce sa fac si ce sa nu, poate imi explici tu din ce calitate imi dai tu mie atatea directive????

Si daca am zis ca nu am facut nici un demo atunci,nu am dat nici un demo iar ca moderator, moderez cum si ce vreau eu fara sa ma gandesc nici macar o secunda, ca tu ai fi de acord sau nu, cu actiunile mele intelegi? sau sa-ti dau eu tie vreo explicatie,vezi-ti de ale tale /:)

Demo l-am scos fiindca nu are legatura cu aceasta reclamatie si duce lumea in eroare (Luci stie despre ce vb) eu nu i-am facut nici un demo si nici nu ma intereseaza cate si ce demo`uri are el prin pc si le aduce pe aici, citeste cu atentie posturile inainte sa vb ca daca vorbesti doar asa ca sa te afli in treaba nu e ok.

PS: Si pt ca esti atat de intelgent,si crezi ca le stii tu pe toate, afla ca Scanul nu e doar pt Wind 7, si pe XP executabilul de Wind 7 are eroare si arata cod :)) este executabil special pentru Wind Xp mai documenteaza-te sau mai intreaba si tu ce si cum e cu progamul asta pe care tot il contestezi tu ,in fine.

Iti dau un sfat lasa discutia asa si nu mai fa offtopic,ramai la subiect ca ducem reclamatia spre alte discutii,asteapta sa se solutioneze de catre cei din staful de administratie. Bafta!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 Mar 2015, 19:57

Flacau nu mai fa atat pe tine, si eu dau exec inainte sa intru pe server si de ce nu-mi apare ca e suspicios vreun fisier ? Folosesc si eu WINDOWS XP. Nu stiu ce config ai, adica nu iti vede nimic la config.cfg de 186 linii, dproto.cfg 237 linii si te vede bos.cfg de 46 linii. Mai baiatule tu ceva ceva ai acolo :). De acum e offtopic.
Image
© 2004-2017
User avatar
TuNaTu
New Member
New Member
Posts: 18
Joined: 07 Mar 2015, 10:42

09 Mar 2015, 21:42

Andreeeee_____;* wrote:Mai lasa telenovela măi baiete măi... Ce tot incerci sa demonstrezi? A spus Teacher clar... Ai demo, BINE! Nu ai demo, reclamatia este nula... Tot vii aici cu povesti de adormit copii... Ba joci cu un cfg, ba cfg.ul nu e bun, ba i.ai facut cateva testari, ba l.ai luat acum 2 luni... Și-i asta? Te joci cu focul... Dar mai bine nu preferi sa nu ai cfg.ul cu "enșpe mii" de teste/scanari si sa nu te ajute la nimic...? Si BAM, buba dispare.
Andreee documenteazate eu am pus demo dar bunul de expe la sters. In fine nu vreau sa ma mai strofoc mult cu voi vreau sa faca lucian dreptate sa faca cum am spus in topicul anterior. Eu nu cred ca am sami mai bat capul pe aici pe forum am si eu treburile mele.
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

09 Mar 2015, 22:05

Tunatule... Mai documenteaza cartea aia de LIMBA SI LITERATURA ROMANA, fir.ar ea sa fie de gramatica, e vai de steaua ei... Ce sa stearga ma...ce sa stearga? Nu am inteles ce vroiai sa spui... Explica.mi mai pe babeste.
Apropo... Daca tot zici mătăluță ca nu vrei sa te mai strofoci (saracu' de tine),la ce ai mai facut reclamatie? Ca sa te afli in treaba? Mooooammmaaa... Ce sa.ti povestesc :)
P.S.: Eu m.am informat destul de bine, daca nu intelegi si o faci pe.a dracu'.n patru, eu ma duc sa vand zarzavat si bureti la piata... :|
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Mar 2015, 00:29

Off topic.
@Experience.
Nu dau eu directive Domnu' GM.
Am cu cine sa fiu "bossy".
Tre' sa-ti traduc putin ce am scris acolo ....
In acest topic TU esti cel reclamat si TOT TU cu putere de GM stergi dovezi RELEVANTE sau NU.
Era deajuns alineatu' 3 din postu tau... asa ca o scuza si justificare a ta.
Si acu' ON TOPIC....
Cat priveste win7 - win.xp... copy-paste pus de tine nu scoate in evidenta o discutie care sa puna in valoare preocuparea ta de a afla tipul de windows in care ruleaza Tunatu, pentru a putea livra acestuia "programul minune" adecvat pentru sistemul sau de operare.
Eh ... chiar si numai cu motivul asta e o lipsa de procedura care duce la nulitatea hackului.
Daca cumva ai un copy-paste in maneca care sa ma contrazica, urmatorul post al meu va contine " :YMAPPLAUSE: " si o mare plecaciune
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Mar 2015, 12:54


@ Teacher...
Din moment ce scanul apare facut iar respectivul nu`imi semnaleaza nici o eroare a progamului, nu mai are nici un sens sa ma gandesc,ce Wind are si etc. Sunt cazuri in care unii se plang, ca le apare nush ce eroare si nu merge sa de SCAN sau din diverse motive, atunci ii intreb ce WIND foloseste si etc..si le dau executabilul aferent in fine.....

!!!NU exista situatia sa dai scan de pe executabilul wind7 si sa arate cod fiindca tu ai XP iti garantez, si nu e cine stie ce diferenta majora intre executabile e doar chestie de patchu`ri si cat de vechi e Xp`ul fiindca sunt scanari pe Xp cu executabil de wind7 si merg ft bine si e la fel de concret si rezultatul :) singura problema poate fi de rulare executabil, nu de rezultat.
Ca sa nu mai zic ca,daca ii dai respectivului link`ul de download WCD,automat ii arata sistemul de operare care il foloseste respectivul si versiunea recomandata de download respectiv prima pozite de pe acel link :D

PS: Si acum ca o stii si pe asta,ar trebuie sa ai in vedere cu alte ocazii, ca:

Toate chestiile astea sunt probate si discutate,de inainte sa bagam acest progam in comunitate,fii sigur ca am facut multe cercetari si probe inainte sa aducem aceasta optiune de control,nu l-am luat asa pur si simplu ca ni s-a parut noua funny :)
Daca ai suspiciuni cu ceva intreaba si vei primi raspunsuri si lamuriri,nu acuza si ataca progamul sau o situatie anume(Sau sa dai tu directive ce si cum ) daca tu nu stii despre ce este vorba si doar ti se pare tie,eu zic ca asa e normal si corect.BAFTA!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

10 Mar 2015, 17:26

Daca experience zice ca el nu a facut demo iar din poze nu reiese ca e wall inseamna ca baiatu e curat dar pe viitor sfatu meu e sa scoata cfg ala ca sa nu mai aiba nimeni nimica cu el la fel cum am procedat si eu acuma ramane si la apreciere lui Lucian
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Mar 2015, 21:07

1.Pozele de la hack sunt curate.
2.Experience la acest amx_hack nu ai facut demo deci suporti consecintele respectiv 3 zile warn.
3.Nu am vazut niciodata un cfg sa activeze wall...iar omu aici e acuzat de toata lumea ca are cfg cu wall, wall ul in general necesita si un dll pe langa acel cfg si la scanare nu apare.
App de cfg l am instalat si l am testat e absolut normal...wcd scan zice ca e suspicios ..nu neaparat cod .banuiesc ca are putine linii si nu dintr un alt concept.
4.Nu mai sterge dovezile chiar daca sunt gresite...respecta dreptul la opinie a fiecarui player.
5.Datorita faptului ca nu ai facut demo ii dau dreptate reclamantului caruia i am scos banul si blacklistul.
6.Tunatu renunta la acel cfg ca sa nu mai lungim telenovela.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Mar 2015, 22:39

:) TC! :)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked