Reclamatie Devil

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
SanTa-abdul
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 27 Dec 2014, 15:54

27 Dec 2014, 15:59

Nume reclamant :SanTa-abdul
Numele adminului reclamat : Devil
Motiv :Ban & hack ca cica am cod :)))
Dovezi :[img=http://s30.postimg.org/ggq0zeqzx/fy_snow0000.jpg]
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : Eram la g
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 15:35 data 27.12.2014 cam asa
App i-am dat si pozele :)) facute si nu le-o acc :))
Cer sa i se dea REMOVEEE !
Last edited by SanTa-abdul on 27 Dec 2014, 16:46, edited 3 times in total.
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

27 Dec 2014, 16:40

Sigur erai la G???.....
Daca da is deacord cu tine.
Blood for mercy
User avatar
SanTa-abdul
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 27 Dec 2014, 15:54

27 Dec 2014, 16:42

Daca nu ma crezi intreabal si pe luci cum is ip la g si ai sa vezi !! ;) ;) :ymblushing:
Si eram si pe steam
User avatar
SantaRdk
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 27 Dec 2014, 19:27

27 Dec 2014, 19:31

PRO ! Eram cu SanTa-abdul la G3, si Devil la 2 playeri conectati pe server jucau 1v1 a pus inferno =))) :-s
User avatar
Eupopovici
Junior Member
Junior Member
Posts: 66
Joined: 29 Oct 2014, 17:34
Contact:

27 Dec 2014, 20:39

Pai daca erai in G ai dreptate......... Nu stiu ce sa zic...... sa vedem ce zice Luci
Blood for mercy
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

28 Dec 2014, 00:03

Ca sa intelegi si tu si Danutz si cu EUpopovici ca e putin pe langa si asta,atata timp cat un admin iti cere sa scanezi cu programu minune si tu refuzi automat ai luat hack dar fiind ca am vazut ca ai ip de G ti-am dat doar ban iar adminu Santa-rDk zis si proclamat (BOSS) sa bagat peste mine si tia scos banu la care dupa 1 minut ai reintrat si ti-am zis iar sa dai scan si acelasi lucru ai revuzat ceia ce a urmat hack care era si singura solutie sa scap servaru de un codat doar nu avea sa ma joc dea soarecele si pisica cu SanTa-rDk eu sa-ti dau ban si el sa til scoata http://postimg.org/image/hwlc0phjn/ eu sa-ti dau iar ban si el iar sa til scoata http://postimg.org/image/oq8ntor9v/ hai sa vim seriosi :)) Trezitiva ma doar nai sa te uiti la un codat cum scoate playeri de pe sv da nu ai cei face ca el joaca de la sala asa la ce mai sunt pusi admini daca nu pot trimite un codat la plimbare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

28 Dec 2014, 09:20

Si uite ca sa ajuns si aici ... si toate astea din cauza "programului minune"
Santa-Abdul avea obligatia sa dea scan la program.
Adminul Santa-rdk nu trebuia sa anuleze comanda data de alt admin, dealtfel orice comanda data pe abdul, rdk ar fi anulat-o
Devil putea sa dea orice comanda restrictiva de joc, si aici ma refer de la slap.... si sunt multe comenzi..... PANA LA BAN.
Adminii trebuie sa inteleaga ca aceste servere au fost create PENTRU PLAYERII DIN G-URI.
Singurul vinovat din toata tarasenia asta eu il vad pe Santa-rDk (bine inteles programul minune are remove de la mine de can a fost facut coleg cu noi). Daca el nu anula comanda data de adminul Devil nu se ajungea la asa ceva.
Propun: Sanctionarea adminului Santa-rDk conform Regulamentului Adminilor, Punctul 12.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

28 Dec 2014, 15:18

:)) Hai sa mai atacam putin progamul de scanat,fac unii cum fac si mai dau putin il el,in fine :D.

Treaba sta in felul urmator DEVIL nu stia cum sta treaba cu un ip de G1 si l-a banat nu i-a dat hack si foarte bine a facut. E acoperit de regulament care zice ca un player care refuza progamul de SCAN sau refuza sa prezinte pozele fiind el chiar la sala G (2 3 etc.) sau de acasa primeste hack deci DEVIL nu a gresit.

Acum Santa... nu are dreptul sa scoata un ban dat de un alt admin oricare ar fi el motivul sau ip,fara sa accepte Lucian sau cineva din administratie acest lucru.

PS: Coduri de la G1 s-au mai vazut si hack si banip(chiar si eu am prins cateva cazuri clare de wall,aim),sunt unele pc`uri din G3 cele cu STEAM NATIVE! care au protectie la hack tocmai din acest motiv.

PS2: Pe viitor ca sa stii Devil,cand urmaresti un player si dai amx_showip si il vezi cu ip de G1(.133) si il suspectezi de wall automat te uiti daca ma sunt jucatori pe server care au ip de G1, daca mai gasesti 1 2 3 ip`uri de G1 atunci fii mai mult ca sigur ca acei playerii fac monitor, adica se uita la colegu si automat stie unde se afla adversarul, deci e usor sa il confuzi cu un wall.
Dar totusi in caz ca un player este singur pe server cu ip de G1 si il vezi ca rupe peretii sau mai clar ca are aim si etc.. atunci poti folosi oricare dintre comenzi (scan,poze,demo,hack,banip etc)BAFTA!.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Post Reply