reclamatie Experience

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

06 Dec 2014, 15:28

Care noi? din cate vad doar Fh s a uitat la demo...Nu stiu ce i cu graba asta a ta de a inchide topicuri.Si daca Luci nu a inchis topicul,tu de ce o faci?Si da,o dau in offtopicuri pt ca incepe sa ma enerveze atitudinea ta de moderator.Spune mi te rog persoanele care au vizionat demoul in afara fH?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

06 Dec 2014, 15:34

Pe tine amice te deranjeaza strict persoana mea stim cu totii asta si se intampla de inainte de a avea eu GB,dar in fine nu vreau sa incep sa ma cert cu tine,eu am incercat sa fiu om si chiar am crezut ca am depasit faza aia, dar tu vii cu warnuri si cu gica contra la orice as spune si as face eu,m-am obisnuit cu tine dar din pacate esti pe langa cand e vorba de unele chestii gen PROGAMUL de scanat si nu ai dreptate!!

La demo m-am uitat si eu si Lucian dar tu nu intelegi o chestie acel mesaj de la progam arata clar un cod, un fisier pe care il copii manual in folderul cstrike nu are cum sa ajunga altfel acolo ,si ori ca e activat ori ca nu apare la scanat asta e cel mai important ca omul e codat dar in fine poate stii tu altceva,important e demo sau orice altceva ce ar contesta progamul sau o decizie la care am eu o legatura,lasa-o asa,eu te salut si poate mai lasi si tu de la tine si scuze ca tot de deranjez nu pot fi pe placul oricui asta e.
PS: acest cod a fost probat si de noi cu mult inainte sa apara respectivul cu acest cod ;) BAFTA! Te pup si sarbatorii fericite mai lasa de la tine macar in decembrie man.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

06 Dec 2014, 15:55

:)) M ai "spart".Repet nu am nimic cu tine,doar ma deranjeaza atitudinea ta.Si tot nu mi ai spus...care "noi"? Tu si Luci? Luci e Luci,dar tu...nu esti " noi" ,mai sunt si altii pe langa tine.Ti am spus ,nu mai inchide topicuri asa repede ,doar pt ca Luci si TU ,v ati spus parerea... intelegi la ce ma refer?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

06 Dec 2014, 15:57

Am inteles,scuze again pentru TC! ti-am zis de ce am inchis :)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked