Reclamatie VASCUU

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Sep 2014, 16:28

Nume reclamant: ExpEriEncE
Nume admin reclamat: VascuU
Motiv: Bagarea peste comenzile unui admin respectiv unban



Domnul L3tal este Fr3cventa dupa cum am promis aici ( viewtopic.php?f=13&t=5765&p=11980&hilit ... nta#p11980 ) pentru ca isi bate joc de noi, de fiecare data cand intra pe serverele g1 HACK!! azi am fost mai indulgent si i-am dat doar banip toate bune si frumoase pana cand se baga butu asta si scoate el banurile cum vrea el. Luci poate scapam odata de admini afoni ca respectivul, nu e la prima abatare,doarme rau pe el.Multumesc!!!


Si acum atitudinea lui zapacitu asta :

*DEAD* PRINTU : ai warn :)

*SPEC* Vascuu : si ce daca?

SPEC* Vascuu : am si ban pe forum

*SPEC* Vascuu : ce sami pese
PRINTU : si remuve :)

SPEC* Vascuu : ma duc sami cumpar altu :)

*SPEC* Vascuu : stii cand pleci eu il scot?
*SPEC* Vascuu : dar defapt are ip dinamic


ADMIN Vascuu: unban l3tal

RollingStones : iar asta da asta unban


PROPUN REMOVE!!!
Last edited by ExpEriEncE on 22 Sep 2014, 16:52, edited 7 times in total.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

22 Sep 2014, 16:33

Acelasi lucru l-am patit si eu cu adminul Vascuu dar m-au trimis baietii acasa, cica tot eu eram ala vinovat...

Bafta expe, sa nu patesti la fel :-J
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Sep 2014, 16:38

RollingStones wrote:Acelasi lucru l-am patit si eu cu adminul Vascuu dar m-au trimis baietii acasa, cica tot eu eram ala vinovat...

Bafta expe, sa nu patesti la fel :-J


Doar nu o inebunit lumea de tot, sper ca mai este totusi o conduita normala in aceasta comunitate

(Fh e luat la rost pentru kick ban lui Asu ,tu primesti warn pentru FR3CVENTA,Codatii primesc unban si apoi admin cazul Mr.Tarzan sau zeu cum il mai cheama acum :| apoi asa ce facem? ii lasam pe astia sa faca ce vor si nu ne mai batem capul cu nimic?)

....Incredibil ce fac pustii astia noi cat elan si-au luat :| nu ai nici o treaba cu ei toti is zmei, mai flacai mai usor ca o luati grav pe dava.

Sper,cand se intoarce Lucian, sa faca curatenie si liniste pe aici,fiindca devin inutile actiunile noastre pe servere daca privilegiem toate epavele.
Last edited by ExpEriEncE on 22 Sep 2014, 17:03, edited 5 times in total.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
iasititi
Banned
Banned
Posts: 2
Joined: 22 Sep 2014, 16:44

22 Sep 2014, 16:46

(ADMIN) Vascuu : e cuminte acuma
*SPEC* ExpEriEncE : esti da sau nu ?

*DEAD* L3tal : da

[TITI] Vizitati forumul nostru -- http://forum.g1.ro
kgb (79.112.8.115) (STEAM_0:0:1492766982) has disconnected (Romania, Iasi)
L3tal has left the game
Welcome to TITI.G1.RO -- Mod: Fun
*DEAD* L3tal : deci la ce sa ma astept acum...la hack...ban...?

OxyGen killed Bz^Docip12 with mp5navy
[AMXX] Player "Mangalagiu" was transferred to the spectators for being AFK.
(ADMINS) TITI.G1.RO -- Mod: Fun : RollingStones flashed a teammate (Mai.scurt)
ADMIN ExpEriEncE: ban L3tal ...... Frumos motivul banului din cate stiu toti din blacklist au fost scosi bv mai vreti playeri pe srv ..
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

22 Sep 2014, 16:56

Propun Remove ! Vascuu, daca dau gag imi cere Cont de ce si cum, daca dau ban / Hack la Fel, nu am mai facut poza,
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
iasititi
Banned
Banned
Posts: 2
Joined: 22 Sep 2014, 16:44

22 Sep 2014, 17:09

Daca dati comenzi numai aiurea ca voi sunteti "admini-de-pe-forum" tot vreti sa scapatii de playerii. Sami dea frate remove dar sa se uite cat de activ am fost eu de cand am admin si cat aveti voi luna asta pe titi....Sa ma ierti . Vascu.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Sep 2014, 17:13

Hmm....ne lungim cu offtopic, si nu e bine,ultimul post care il fac, ca sa stii si tu butule, chiar daca a scos Lucian banurile, ce s-a intamplat cu Fr3cventa e fix dupa ce a scos Lucian banurile, asta ca sa nu mai comentezi aiurea pe aici te dai si desptet ti-am lasat un link mai sus trebuia sa il accesezi inainte sa vorbesti :|.


by Lucian » 01 Sep 2014, 16:43

Am scos toate banurile si blacklist urile de pe servere spor la fraguri tuturor!



by ExpEriEncE » 01 Sep 2014, 21:03

Fac urmatorul anunt: daca stimatul jucator Fr3cventa care mai avea si pretentia de a fi coleg admin cu noi nu-mi prezinta demo facut azi pe 01.09.2014 pe harta dustyaztec de la mine are garantat hack de fiecare data cand il vad pe server fara sa mai stau la discutii multumesc.
Mai jos si continuarea:

viewtopic.php?f=13&t=5765&p=11980&hilit ... nta#p11980
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

22 Sep 2014, 17:41

off-Topic : Domnul Vascuu, acuma 2 zile cred, ma uitam pe un jucator mi sa parut suspect am dat comanda amx_demo, dupa 2 secunde imi cere cont de ce fac demo respectiv player, ma batea la cap, am iesit de pe server de nervi ca ma facea admin de pe forum
dupa 2,3 ore am intrat inapoi pe server, respectivul Player imi cerea cont de ce iam facut demo, iam zis de 3 ori sa imi dea demo, sau sa il urce pe forum la demo si dovezi, si nu il gasi acel demo iam dat ban,

Te rog Lucian, scoatei Adminul lui Vascuu,

Poza
Download : 2014-09-20_00001.jpg - 166.1 Kb

Image
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

22 Sep 2014, 18:30

DanuTz te rog eu nu ii mai da app la posturi. Are ban, ban ramane, oricum a zis ca nu ii pasa deci lasa-l cu ban-ul.
The stars are hidden on a rainy night
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

26 Sep 2014, 19:31

Sa reamintim adminului VASCUU ce zice punctul 12 din regulament:

"12 - Anularea comenzilor intre admini este interzisa (unban ungag cancelvote schimbarea unei harti care a fost votata de alt admin etc), exceptie facand doar adminii highlanderi."

Concluzie : 7 zile warn vascuu datorita recidivei.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked