Reclamatie Ec2

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Maktub
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 13 Aug 2011, 08:25
Location: Iasi

15 Sep 2011, 23:47

Am zis de multe ori ca nu o sa incep sa fac asta dar ... la cat de mult citesc si respecta adminii de aici regulamentul ori am sa fac reclamatii peste reclamatii ori am sa o iau eu razna! Prefer prima varianta, asa ca am sa incep:

Admin: Ec2
Harta: cs_deagle5
Time left: aprox. 23-25 min
Ora serverului: aprox 00:25 AM
Data serverului: 16.09.2011
Motiv reclamatie: Intra pe server si in 5 secunde da amx_map fy_snow. Nu tu vot, nu tu vote custom, nimic!
Dovezi: Nu am ce sa prezint ca nu am apucat sa fac un ss inainte sa se incarce fy_snow dar am dat ora exacta a serverului si se poate verifica in log-ul serverului cine si ce comenzi a efectuat.

Citez din regulament:
"4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 20 de minute din timpul ramas - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului"
"9 - Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini de pe server"
Faptul ca nu a dat vot poate fi incadrat la: "11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.", a intrat setat sa joace snow si snow a pus.

Din pacate nu e singurul admin care nu respecta nici o regula!

PS: Desi observ ca nu prea pierde multa lume timpul pe aici pe forum, propun adaugarea in regulament a urmatoarelor puncte ca sa nu mai existe neintelegeri:
  • Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai printr-un vot care sa ofere jucatorilor cel putin doua optiuni de alegere.
  • Harta sa poata fi schimbata cu mai mult de 20 de minute inainte de final doar in cazul in care e harta mica si sunt mai mult de X jucatori pe server si viceversa.
Propunerile de mai sus sunt offtopic defapt si sunt doar cu titlu de propunere pentru imbunatatirea activitatii si conduitei adminilor pe serverele G1.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

16 Sep 2011, 10:44

"4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 20 de minute din timpul ramas - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului"

"9 - Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini de pe server"

Ec2 prima abatere remove o saptamana.

Off: am adaugat la regulament faza cu hartile.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

17 Sep 2011, 16:50

Pot sa fac o precizare, ca adminul Ec2 intreba pe server cum se logeaza pe server (daca setinfo _godz password e corect?) Amuzant.
Locked