reclamatie MafiotulG1

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

03 Sep 2011, 23:36

in jurul orei 0 si 15 minute jucam cu numele taximetristu.
nu am inteles ce a facut domnul mafiotulG1, probabil putin abuz de amx_hack.
vreau si eu o poza sau un demo si un motiv pentru ban sau hack ca nu pot intra pe server si joc cu steam id: hi3rophant de aproximativ 7 ani...si in ultima vreme vad ca nu prea ma lasati...
din cate stiu eu serverul e public, si eu nu am de ce sa folosesc coduri sau alte programe sa ma ajute la joc...nu am si nici nu am avut vreodata...
daca nu se poate sa ma lasati sa joc linistit nici o problema, gasesc eu alte servere mai serioase nu de genu asta nu inteleg cum ai dat acolo si direct ban.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

04 Sep 2011, 07:28

La comanda de hack se face o poza .
Te rugam sa ridici acea poza pt a vedea in primul rand cine ti a dat hack iar in al doilea rand daca esti curat.
Subscriu aici ca ai steam native..dar...avem nevoie de probe.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

04 Sep 2011, 08:27

da am gasit poza respectiva:
Image
sa imi zici si mie daca vezi ceva rau.
si eu nu am vazut cine mi-a dat hack, decat dupa ce l-am luat si m-am uitat ce admin era pe server, si singurul online era MafiotulG1.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

04 Sep 2011, 09:13

Din pacate nu asta este poza de la hack :) Pe poza respectiva trebuie sa scrie ora si numele adminului care ti a dat hack.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

04 Sep 2011, 10:11

pai daca aia nu este poza sa imi zici si mie din folderul de aici care este ca pe data de 4.09.2011 eu nu am alta poza si nici nu cred ca s-a facut alta.
Image
asta e print cu folderul cstrike.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

04 Sep 2011, 10:27

Ala e folderul...u totusi ai luat ban sau hack ?
Daca ai luat hack..ai reinstalat cs ul ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
MafiotuG1
New Member
New Member
Posts: 13
Joined: 06 Mar 2011, 19:35

04 Sep 2011, 12:07

mai faci si post dupa ce iti pleca tinta in toate directiile, jucati curat si nu va zice nimeni nimic :)
User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

04 Sep 2011, 17:40

Lucian
ce e in poza aia e folderul cstrike din steam, nu stiu cum arata la un cs fara ca nu am.
si da aia e tot ce are in cstrike steamul.

si pentru domnul MafiotulG1 as dori si problele dumneavoastra pentru hack, demo poze sau orice altceva sa demonstreze ca am avut cheaturi...respectiv "AIM" cum ai spus pe server ca am.

cand tu o sa iti permiti sa cumperi casti panasonic la 150 lei si mouse la 300 lei ca sa te simti bine cand joci cs, sa iti dea si tie lumea hack si ban pt coduri.

si ca sa pot intra inapoi pe server dupa hack trebuie sa sterg tot jocul si sa il reinstalez oricum are backup.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

04 Sep 2011, 21:33

mielutz atata timp cat tu nu ai venit cu dovada clara, "da domle ia de aici ss de la destroy, vreau dovezi", reclamatia e facuta de pomana.
Image
© 2004-2017
User avatar
Maktub
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 13 Aug 2011, 08:25
Location: Iasi

05 Sep 2011, 08:23

Nu cunosc nici player-ul nici adminul, deci nu pot sa-mi dau cu parerea vis a vis de abilitile de PGL ale jucatorului si nici de aptitudinile de detectare a codatilor ale adminului in cauza, dar eu recomand ca in regulamentul adminilor sa se adauge ca regula de baza inregistrarea unui demo pe acel jucator. Cine vrea admin, e cazul sa-si asume si anume responsabilitati cum ar fi sa stea spectator ceva vreme sa urmareasca serverul si sa faca un demo concludent in cazul unui jucator suspect, nu doar sa aiba acces la amx_votemap, amx_slay, amx_kick si respectiv amx_hack sau amx_ban daca i se nazare lui ca unu omoara prea mult!
Eu am facut demo si la cei care au avut speed si le-am dat hack, pentru ca mereu se va gasi cate unu care pe buna dreptate sau nu, va sustine ca de nervi a sters tot si a reinstalat cs-ul sau ca lui nu-i apare nici o poza in directorul cstrike!

O zi buna in continuare,

Alec Popica
Nickname: Maktub
Locked