Reclamatie admin

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

30 Jun 2011, 16:54

Nume reclamant : Ca.Michael Smith (sunt fratele lui Puff de asta fac reclamatie de pe nick-ul lui)
Numele adminului reclamat : Bughy
Motiv : Lasa playerii pe server sa injure, da la vot o noua harta dupa cateva minute de joc, limbaj neadecvat
Dovezi : am o poza cum player-ul snake injura in continuare si Bughy nu facea nimic, spunea sa-l lsam in pace
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):intre orele 17:00-18:00 pe 30.06.2011

P.S.: *DEAD* Bughy : si asta care stii sa adminezi eu joc de la g3 si nu imi pasa de reclamatia lu ala
*** Jamelik killed duckz. with a headshot from usp ***
BDK (82.77.239.45) (STEAM_ID_LAN) has disconnected from server.
kard!ac (79.112.17.81) (STEAM_0:1:14412611) is connecting to server.
boguu killed imi-cer-scz* with m4a1
Bughy killed T@LENT with grenade
[REGULi] Comanda amx_hack se foloseste doar pentru a pedepsi codatii, abuzul de hack duce la remove!
Sonne killed denilson with grenade
Bughy : si daca face promit ca nu mai joaca pe serverul asta

A dat hack lui n-b-a care parerea mea nu a avut cod !
Imi place sa ascult "Un cantec prost", sa-mi iau "Prieteni(i)" din "Hotel Cismigiu" si sa ne amintim de "Betia" de la "Vama Veche".
User avatar
dA-tE mai asa
Junior Member
Junior Member
Posts: 85
Joined: 09 Mar 2011, 18:03
Location: GODZ
Contact:

30 Jun 2011, 18:36

nu ai nici un print puff inafara de chestia asta nu ai nimic mai sigur eu zic ca te-ai enervat degeaba:)si ai facut un post care nu isi are rostul parerea mea
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

30 Jun 2011, 19:07

Lasa-l ca a procedat bine; sa-i mai "linistim" pe smecherii astia, mai ales cei care joaca din G3 si cred ca au imunitate. Cand va reveni webmode-ul, multi se vor cuminti. :)

da-te, suntem satui de adminii care dorm sau nu isi dau un pic interesul pentru acest server. Crede-ma este foarte enervant atunci cand sunt admini pe server, alti playeri sa-ti solicite tie "serviciile". Ca si cum ei ar fi de umplutura, iar 1-2 sunt de baza acolo. Stii vorba "ce-i prea mult strica" ?

Michael Smith poti sa urci poza pe un host (http://tinypic.com/, http://imageshack.us/), si ataseaza aici link-ul.
Daca nba crede ca a fost nedreptatit, se poate prezenta aici pe forum. :)
Image
© 2004-2017
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

01 Jul 2011, 01:10

Nu stiu cum sa pun poza aia, dar am sa o dau pe private!
y dA-tE mai asa am o poza in care Sn@k3 (probabil prieten cu Bughy) jigneste un player pentru a 7 oara, iar imi-cer-scz* spune sa primeasca gag. Bughy spunea sa-l lasam in pace "lasa-l ca la parasit FEMEIA" asta a fost raspunsul la "Dai gag macar"! Am eu 13 ani dar nu sunt chiar asa de prost incat sa fac o reclamatie de pe contul fratelui meu degeaba! Daca iti este prieten invata-l sa admineze chiar daca are 22-23 de ani cum a spus! Nu e singurul admin care am vazut ca nu stie nimic!

Edit: Pentru poza id-ul meu ca.qsdmichael sau smithpokers (id-ul lui Puff)!
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Jul 2011, 01:53

Uploadeaz-o aici -> http://shareimage.org/index.php .

1: Selectezi poza (apesi pe "Choose File")
2: Dupa ce ai selectat poza, apesi Start Uploading (este putin mai jos)
3: Astepti sa se incarce poza, apoi iti va aparea o caseta cu mai multe link-uri. Pe noi ne intereseaza primul link care-ti apare, cu o terminatie .jpg/.bmp/.png. In dreptul sau scrie "Direct Link". Sper ca ai prins ideea, nu-i mare smecherie.
-------------------------------------------------------------------
4: Multi inainte. :)
Image
© 2004-2017
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

01 Jul 2011, 12:32

http://shareimage.org/images/b5g55j7r2wc018kdkb46.bmp

Multumesc la fel :) !

Edit: Poza nu arata foarte multe, dar ideea din poza si la ce-am spus eu mai sus e ca Bughy nu stie sa-si faca treaba ca admin in primul rand si in al 2lea rand nu tine cont si de parerile jucatorilor, in cazul asta acel gag de care se tot ruga imi-cer-scz*.
Imi place sa ascult "Un cantec prost", sa-mi iau "Prieteni(i)" din "Hotel Cismigiu" si sa ne amintim de "Betia" de la "Vama Veche".
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Jul 2011, 20:54

Image
Image
© 2004-2017
Locked