fh alias 15kile cu bataie pe cantar!

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

28 Jun 2011, 20:01

realizezi ca prin faptul ca nu e libera discutia si dai ban la cei care nu au aceeasi conceptie stupida personala a ta, in timp ce cobori la stagiul de: neanteles in aceasta lume virtuala si simultan arata gradul tau maxim de inteligenta.
poti da ban doar prin faptul ca ai muschi... pe moment dar orice actiune faci actioneaza ca un bumerang..
in loc sa discuti subiectul pana la capat tu inchizi topicul si il dai la cosul de gunoi... cu alte cuvinte "dai si fugi!"
esti un las panaroic.
un barbat da si sta acolo si arata ca e vineva nu cum esti tu (2 la buletin).
nu te mai rupe atat ca nu ai ce sa imi faci indiferent ce decizii iei!
nu esti singurul care are ceva de zis aici.
inceteaza cu copilariile si avioanele ce le ai in cap ca nu vestesc ceva bun pt tine.
am fost amabil pana de curand dar cu tine nu pot fi decat clar:
vezi-ti de treaba ta!

Floppy: TEMP BAN
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

28 Jun 2011, 20:26

Vad ca te-o afectat conversatiile din topicurile trecute. Ti-am zis, la a-2-a abatere vine banul. Nu-ti permite nimeni, mai ales eu sa-mi vorbesti pe un asemenea ton. Nu esti tata nici mama, esti doar un jucator dezorientat. Ai prins grai cand nu trebuie; cu atat mai mult, deschiderea unor topicuri cu subiect de cearta. Daca erai cu capul pe umeri, apasai pe butonul de "Reply" atunci cand trebuia. Eu personal nu am vrut sa se ajunga in aceasta situatie, dar omul si-o face cu mana lui. Ia niste aer proaspat si cand iti revine mintea la cap, reintra pe forum.

Image
Image
© 2004-2017
Locked