O.G. JmutziC

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
muler
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2011, 17:40

31 Mar 2011, 20:50

Nume reclamant: Cl@udiu_ucigatoru

Numele adminului reclamat: O.G. JmutziC

Motiv: hack

Dovezi: logurile din server + ca era si brutus de fata cand mi-am luat

Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic): dinamic

Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): 27/03/2011 - 15:29:19


eu am bindate tastele Page Up, Page Down, End ca scurtaturi pentru /t /ct /spec...eu nu mai asteptam sa treaca acele 3 secunde cand esti mort si treceam la alta echipa ca sa apar mai repede, sau cand mai aveam putin hp faceam la fel sau cand fugea unu dupa mine cu lama...omu a stat aproape o harta pe mine si a decis la final ca eu am "respawn hack"...de care eu n-am auzit in viata mea de asa ceva sa existe...curios ca este admin pe kaka dar nu stie de aceste "scurtaturi".
Image
User avatar
nero
Junior Member
Junior Member
Posts: 210
Joined: 13 Feb 2011, 12:46
Location: Pe hartă
Contact:

31 Mar 2011, 21:13

Vezi ca ai poza de la hack in cstrike, o asteptam, din cate stiu eu Jmutzic nu da hack aiurea.
"Iti poti da seama cat de bine joaca persoana , dupa cum arunca un flash ; daca e 'demna' sau nu de 'SF-urile' pe care le da ."

By T-z3P » 03 Mar 2011, 22:51


Image
Image
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

31 Mar 2011, 21:26

Hackul nu-si avea rostul , dar nici tu nu joci corect . Alea 3 secunde sunt puse pentru toata lumea , nu doar pentru 'prostime' :) .
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

31 Mar 2011, 21:53

deci ziceti omului ce ati hotarat ca adminul de mai sus nu pateste nimik sau are o sanctiune.t-zep fh dup mn puteti deja inchide topicul

Liberty: nu te mai baga in seama pe topicurile oamenilor,aici nu e Spam ! next time ai warn
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

01 Apr 2011, 08:05

nero counterul l-am reinstalat, deci prin urmare poza nu am, nici nu trebuie deodata ce joc de pe steam, plus ca eu eram la claudiu in momentul cand si-a luat hack, eu jucam in momentul respectiv si O.G. JmutziC din cate stiu eu are admin pe godz si kaka, el fiind admin pe kaka cum sa nu stie de aceste scurtaturi?

T-z3p hack`ul e dat aiurea, nu joc cinstit? interzis nu e, ilegal nu e, oricine poate face acest lucru..."prostime"? explica-mi unde

aLx esti tu sigur ca nu pateste nimic adminul? si topicul nu se inchide, lucian stie deja despre ce e vorba si O.G. JmutziC va ramane fara admin pe serverul kaka
Image
Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2011, 08:47

De ce sa-l inchid? Poate vine Jmutzic cu vreo dovada sau o explicatie.
Image
© 2004-2017
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

01 Apr 2011, 09:10

JmusiC a dat hack aiurea nero,mi-a zis pe godz ca l-a vazut pe claus jucand codat (citez "avea cod ma,era la grenada si disparea,iar aparea).A trebuit sa-i explic acolo bind'urile de taste.Bineinteles toti cu p... mare la mine,care mai de care cauta anturaj cu japca.De cand joc pe kaka nu stiu daca l-am vazut de 2 ori pe sv intrand,asa ca nu cred ca are vre-un drept sa dea hack fara sa se informeze inainte in legatura cu pluginurile care le are serverul.
Nu este nici o regula care sa interzica modul asta de joc tzep,ca joaca sau nu cinstit,nu e problema voastra.Cand o sa fie pusa regula pe forum atunci o sa fie si sanctiuni.
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

01 Apr 2011, 09:20

Toata lumea a gresit aici si anume :
1.O.G. JmutziC a banat pe cineva non-cod si are o bila neagra.
2 Sheba a jucat pe numele omului sa i faca rank dar...sa zicem ca inchidem ochii avand in vedere ca cl@udiu_ucigatorul a jucat 60% din timp nu umblu la adminul lui.
3.Sheba nu a postat aici poza ..ca reclamatia sa fie fondata cu probe.
4.Rog pe sheba si pe ceilalti jucatori sa nu se mai folosesca de acele comenzi(/t /ct /spec) decat atunci cand sunt necesare.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

01 Apr 2011, 10:01

Acum cred ca v-ati lamurit cu toti dupa postul lui Luci. Multumim.

Image
Image
© 2004-2017
Locked