dovezi codati pepo (+cerere hack & bug)

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

16 Nov 2011, 19:48

Pozitia de "idle" este interzisa conforma regulamentului. Limbaj trivial nu am vazut !
Image
Image
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

16 Nov 2011, 22:41

nimeni nu era idle.se facea doar un demo care se face de pe pozitia spectator.Lucrul asta a fost explicat de jucator cand a inceput sa ii dea elpedras kick-uri si ban-uri aiurea.Exista dovada in post-ul jucatorului.Injuraturile sunt pe aceleasi posturi daca esti atat de curios le poti gasi cu foarte putin efort. Asa intelege el ca e admin.atat stie atat poate.problema e ca e la a doua abatere si tot nu intelege ca trebuie sa isi lase radacinile rurale pentru alte evenimente.Asteptam cu interes demo-ul cu poltergeist codat cu aim si wall :)) daca nu inseamna ca e inca un abuz din partea cetateanului. si elpedras avea ieri aim si wall...vreti si dovezi sau ma credeti pe cuvant? si totusi sa injuri in halul asta pe server dupa ce stii ca ai avut remove tocmai pt limbaj mizerabil si abuz in prima instanta? ... apreciez ca si tu apreciezi sa ramana fara acces.noroc.
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

18 Nov 2011, 07:23

Din moment ce stii foarte bine ca ai admin activ la acel moment, puteai sa-i comunici lui sa se uite pe respectivul codat. Nu era nevoie sa faci tu demo. Deci, ElPedras are dreptate aici.

Eu nu am cum sa te cred ca el juca cu aim si wall daca nu ai dovezi... Asta e. Cand il prinzi faci demo pe el... Daca iti da kick cand ii faci lui demo atunci poti sa-l reclami .
Image
Image
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

18 Nov 2011, 09:11

aoleu n-ai inteles nimic.reia discutia ca nu despre asta era vorba. E vorba despre 2 lucruri. A injurat pe server iar dupa suspendare iar dovada e in post-ul pus de un jucator. 2. a dat ban permanent unuia de facea un demo spectator fiind,el explicandu-i in prealabil ca face un demo si sa-l lase sa stea spec. ,deasemenea dovada fiind in post-ul pus de celalalt jucator. atat. Ca el zice ca ala avea cod si mai bine ca i-a dat ban permanent ... :)) e o prostie nedovedita si nescrisa in reason-ul ban-ului permanent exact cum orice jucator poate zice de el ca avea coduri. altii si-au luat remove pt incalcarea regulamentului
User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

18 Nov 2011, 15:42

Atata timp cat Lucian a raspuns la acel topic si nu l-a suspendat inseamna ca il lasa activ fara acces la hack... un fel de admin mic.

In concluzie, ElPedras, fa-ti un topic nou cu codatii tai cu demo !

Topic Closed
Image
Image
Locked