fss

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

12 Nov 2011, 20:04

am o rugaminte Domunle Fss sau ma scuzi fh sau cum iti mai zici tu... (am sa am respect cand vei fi corect)
vreau sa stiu care e greseala mea de am primit warn?
intradevar nu sunt moderator dar acest forum plange dupa unul tu nu te simti?
vrei sa mearga treaba .. cum?
daca te crezi moderator dc nu pui lucrurile la punct conform regulamentului?
dc imi dai mie warn cand utilizatorii incalca regulile grav "iar tu te faci ca nu vezi"?
ce mesaj i-am dat lui klaps e treaba mea... a fost pe privat nu pe public... deci nu am incalcat nici o regula in acest sens!
retrage acest warn ca nu il merit si pe viitor comportate ca un moderator sau elibereaza functia!

cand gresesc te rog si te implor da ban/warn ce vrei tu dar cand nu gresesc fii corect.
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

12 Nov 2011, 20:11

Stii de ce ai primit warn-ul ? Datorita tonului tau autoritar fara rost fata de ceilalti. Bun te cred esti mare (in bulentin), dar aici pe forum suntem toti vazuti ca simpli useri, cu mici exceptii. Nu ma leg de mesajul privat, ci de "gunoieri". Pai stai putin, nu puteai si aia sa o trimiti PM ?

A inca ceva... nu-s Mr. Fss ok ? Nu te-am jignit, te-am respectat ca user, dar nu intrece masura. Atat te rog.
Seara faina.
Image
© 2004-2017
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

12 Nov 2011, 20:22

nu cred ca am facut pe cineva gunoier ci doar am adus cuvantul in conversatie!
parerea mea fata de acest mic om mi-o exprim cat de elegant se poate nu in modul de a incalca regulamentul!
deci in consecinta daca recititi acel post imi ve-ti dat dreptate toti... nu am jignit pe nimeni si nu am adus vreun afront nimanui in mod direct.
care e greseala mea?
si mai adaug faptul, din nou, ca nu se aplica regulamentul asa cum trebuie?
orasul tau in ce sat e?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

13 Nov 2011, 11:11

Hai ca m am saturat de "disputele voastre" off topic aveti YM sau alte metode sa va manifestati "personalitatile".
Nu mai vreau sa vad pe acest forum afronturi personale..care mai face acest lucru de azi inainte il voi ruga pe Floppy sa si faca datoria de moderator si sa i"rasplateasca" pe cei implicati cu warn sau ban.
Daca disputa trece si pe planul cs ului si unul dintre voi imi da printurile atunci voi scoate adminul celui implicat deci ca concluzie ia potolitiva sau ve-ti avea numai de pierdut.
Topic closed.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked