Reclamatie Swear

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Bailey`s
Junior Member
Junior Member
Posts: 124
Joined: 28 Mar 2011, 18:47
Contact:

09 Nov 2011, 18:03

de ce asta ? De ce te-ai bagat si tu aici ? Sa faci +1 ? nu "m-am simtit" de nimic. Am voie sa il critic cat vreau.... eu nu pot lua nicio decizie... vezi-ti de treaba ta si nu te mai du off-topic. Eu nu am nimic de a face cu cei doi ! Aici ai ocazia sa comentezi legat de ei nu despre mine.... Te rog continua cu altele.... Si da, nu am admin de mult dar stiu sa il folosesc !
Image
Image
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

09 Nov 2011, 18:27

KLAPS wrote:E bine ca totusi te ai simtit...despre tine era vorba..inainte sa critici pe altii..adu ti aminte cate luni de zile ai dormit pe server cu codatii si copilasii cu limbaj vulgar langa tine...sigur iti aduci aminte...tu trebuia sa fii ultimul care il critica pe tdk,macar el isi face treaba.abtine te de la critici din astea ca esti penibil.
cer +1warn klaps pentru off topic. (observi poate klaps ca scriu cu litere mici sa te vezi cat de mic te vad;) )
mai cer +1warn pentru myst pentru "vorba goala" si pe langa subiect.

in consecinta reclamatia fara dovezi e ca si cum nu ar fi deci moderatorul in concluzie sa puna punctul pe I si sa inchida acest caz.




@ klaps oricat de sus ai sari tot mic te vad....(auzi santaj...)!
orasul tau in ce sat e?
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 Nov 2011, 18:55

:)))) crono ..esti jalnic de penibil..te ai trezit?:))).n are rost sa mi pun mintea cu ...tine...renunt eu .bafta .Myst nu ma refeream la tine.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Crono
Banned
Banned
Posts: 93
Joined: 10 May 2011, 19:51
Location: Iasi

09 Nov 2011, 19:26

KLAPS wrote::)))) crono ..esti jalnic de penibil..te ai trezit?:))).n are rost sa mi pun mintea cu ...tine...renunt eu .bafta .Myst nu ma refeream la tine.
+1warn pentru mine ca fac off..
klaps atat poti face...:)) ca atat te ajuta cerebelul ca restul e pe avarie...
pentru cultura ta in legatura cu adminajul meu am revenit pe server dupa o lipsa indelungata si am vrut inainte sa incep adminajul propriuzis sa cunosc noua comunitate formata... dar pe tine in "gradinaritul" (infloritul) cerebelul normal ca nu te-a dus la mai mult decat la atat... "lunile" pe care tu le aclami de fapt sunt circa 21 zile iar adminajul meu pe acea perioada nu poate fi criticat pentru simplul fapt ca eu unul eram in perioada de acomodare... in fine tie trebuie sa iti deseneze cineva sa pricepi.

ps: ai facut aratura de toamna?...
si de ce scrii tu aici cand ce incape intr-o valiza e modul de a-ti arata maximum de capacitati mintale?
orasul tau in ce sat e?
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 Nov 2011, 20:21

Bun deci hai sa recapitulam. Dovezi (ss/demo) nu exista. Vad numai vorbe grele, dar ceva concret ?
Pe viitor TDK, nu degeaba ai pus pe tastatura butonul "Print screen" sau comanda "snapshot" din cs.


Image
Image
© 2004-2017
Locked