reclamatie no name

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

29 Aug 2011, 22:33

ADMIN no name: vote ban for taximetristu
no name voted for
vreau si eu sa stiu motiv si dovezi ca am folosit vreo ceva si daca nu sa i se dea remove la admin.


You have been kicked and banned for 30.00 minutes by the server op.
Kicked and banned.

eu joc numai cu steam si nu inteleg cum de copii de 13 ani pot decide daca sa fiu banat sau nu! mai ales ca nici nu s-au uitat la ce voteaza.
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

30 Aug 2011, 09:36

Te-a banat pentru wall miez. Am fost 3 care ne-am uitat pe tine toti cu experienta. Si nu, nu avem 13 ani cum ai tu probabil. Salut.

PS : hack-uri se gasesc la fel de usor si pentru steam, am facut parte dintr-o echipa AC si stiu cu ce se mananca astfel de lucruri.
User avatar
miuletz
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 29 Aug 2011, 22:27

30 Aug 2011, 12:31

Ideea era de ce vote ban?
si nu am 13 ani ci am 29 si daca intradevar am folosit cheaturi vreau si eu sa vad demo sau modalitatea prin care a-ti depistat ca am jucat necinstit.

daca ai chef poti sa vii sa verifici si de pe ce si cu ce joc...

salutare la toti si a-ti gresit de data asta!
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

30 Aug 2011, 17:03

Ok, ai 29 de ani si ai greseli de ortografie, dar nu o sa ma leg de asta. Eram la sala, cei 3 care s-au uitat la tine, de asta nu ai demo postat pe forum din pacate.

Modalitatea prin care te-am depistat a fost una cat se poate de simpla, urmareai oamenii prin pereti, ceea ce un admin poate depista cu usurinta. Topic closed please.
Locked