cerere unban si reclamatie partea a 3-a

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

02 Jun 2011, 23:23

Partea interesesanta e ca la toate reclamatiile vine cu alta poza si nu cu cea facuta de destroy.Pana acum am tacut,dar cam bate la ochi,cum a zis si flop,poza e poza,nu tine de performanta comp'ului pe care joci.

Da din demo e curat omu, iar jucatorii is buti,normal sa faci astfel de scor,dar pozele de la destroy lipsesc :).

Din cate am observat,poza de la destroy e in terminatie bmp (Bitmap Image),iar cea pusa de tine e png /:).
Pozele facute de admini au ca nume spre exemplu: de_aztec0000 in nici un caz deaztec0000yo.Pozele de hack au cu totul o alta denumire.
La pozele facute de admini dupa cifre nu apar litere,doar dupa litere apar cifre,deci tot ce ai incercat tu sa faci,in fata mea e 0,poate ii pacalesti pe restul,dar pe mine nu colegu,am 14 ani de cs dintre care 6 de adminaj.Pozele puse de tine is facaturi,iar sfatul meu e sa ramai cu ban si sa-ti cauti alt sv de joaca.
Image
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

03 Jun 2011, 06:43

Colegu, poti sa ai tu 15 ani de cs si 30 de adminaj (ceea ce ma amuza teribil). I-am zis si lui T-Z3P ca pozele de TGA (cele de la destroy) nu apar, si apare doar o singura poza sub forma BMP (PNG pe forum deoarece imageshack.us le schimba automat sub forma PNG), si da, pozele sunt sub acea forma de_dust200001 etc. Si sfatul meu, lipsit de experienta in ADMINAJ, exista un anume link http://www.freakz.ro/ss_checker.php unde poti verifica ss-urile (pana si eu stiu asta). Si pentru tine colegu, le uploadez arhiva in forma lor originala pt a putea fi verificate, chiar daca nu sunt obligat sa fac acest lucru.

http://dl.fisier.ro/files/k5rk8g3pkmfa3 ... ..rar.html
User avatar
dA-tE mai asa
Junior Member
Junior Member
Posts: 85
Joined: 09 Mar 2011, 18:03
Location: GODZ
Contact:

03 Jun 2011, 12:30

perv uite ce zic eu parerea mea : o fi un admin prost, 2 admini prosti, 3 admini prosti da tu ne zici pe fata la toti ca suntem prosti ma lasi cu linkul ala al tau fantoma in primul rand poza e facuta inainte de hack aia care a fct upload cu ea pe forum, numai spun cum a obsv si liberty la nume, la format nu mi.am mai batut capul cu tine stii ce ia si joaca pe godz joaca cu PERVdotCOM pentru ca eu unul mi.am facut datoria am vazut ce stil ai il calci incet da sigur pe cojan .













ABUREALA :^O :^O
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

03 Jun 2011, 12:37

eu mi-am zis parerea,decizia voastra daca o sa credeti ce zice papitioiu asta :)
Image
User avatar
PERVdotCOM
New Member
New Member
Posts: 19
Joined: 31 May 2011, 16:13
Location: Iasi
Contact:

03 Jun 2011, 13:12

Nu v-am pus pe toti intr-o oala pentru ca spre deosebire de genul vostru exista persoane care au experienta necesara sa isi dea cu parerea (spre deosebire de voi).

Papitoi. Stii ceva? Sincer nu dau doi bani pe pustani de 15 ani de genul vostru care habar nu au cu ce se mananca jocul asta. Daca aveti ceva de spus, o spuneti la sala, fata in fata. Ca e alta treaba cand pe LAN cautati hub-ul USB si nu stiti sa va puneti setarile. Si mai aveti si accese degeaba. Req topic lock.

Liberty: auzi colegu,socoteste anii de cs care ii am si mai pune pe langa ei sa-ti dai seama cati ani am,ca nu cred ca joc cs de la 1 an :) si ne intalnim cand vrei tu si vorbim fata in fata.
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

03 Jun 2011, 14:50

Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

18 Jun 2011, 11:03

Image
Image
© 2004-2017
Locked