reclamatie

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Jun 2011, 10:30

citeam un post in care era expusa problema ineficientei "hackului". CUm k ar intra codatzii din nou pe server. DAR DACA TE INSELI ??? prima mutare a mea a fost sa reinstalez cs-ul. am avut noroc k am salvat-o pe imageshack... da acu vad si eu k e inutilizabila.. nuj d c :(( , e prima data cand fac o "reclamatie". deobicei ma feresc de servere "fantoma" unde la fiecare 5 minute e prezent si un codat. insa daca intradevar ai anii de joc in spate cu sunet on, inseamna ca stii k nu am nevoie de nici un fel de cod ca sa joc jocu asta. Mai mult cred k m-ash plictisi sa joc cu cod. nu am nevoie sa intru innapoi pe sv (k sunt destule) da scriu astea pt a face voi ceva care sa nu se mai ajunga la situatzia asta.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

08 Jun 2011, 10:40

Cum ar fi?
Image
© 2004-2017
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

08 Jun 2011, 10:56

la o mapa pe care se aude din baza in baza tu zici k ai judecat drept ??? ok nenea .. se pare k ai sa joci cu codatz pe server... ca modalitatea ta asta face ... alunga playerii care vor sa joace cinstit. severe sunt, nu e problema k sa nu mai intru pe titi. eu vrau sa joc nu sa dau explicatzii, de aia ajung accidental pe titi ( unde de obicei la fiecare 10 minute este si un codat) e prima data in 12 ani de cs cand fac o "reclamatzie" dar cred k mi-am luat hack pen k am zis k ai aim. dupa cere te-ai dat spec si mi-ai cautat nod in papura. si mai cred ceva liberty . mai cred k pe adminu tau se mai joaca si altzi playeri iar tu ai acoperi (kav), sau poate ma insel ( nu cred ) de aici vine si problema ... Kav are abilitatea sa-mi dea mie nota la cs ?? Kav juca cu aim sau tu ?? nu trebuia sa se ajunga aici cu discutzia asta.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
*Ph3
New Member
New Member
Posts: 34
Joined: 27 May 2011, 14:23
Location: GodZ;X pepO
Contact:

09 Jun 2011, 17:45

Ba teacher lasama frate k tu stii cel mai bn ce inseamna un cod . Nu tu erai ala care statea cu aim pe aim map pe one ;;) Ia zi? ;)
Image
Image
------------------------------------------------------


------------------------------------------------------
Image
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

09 Jun 2011, 23:16

teacher nimeni nu joaca pe adminul meu ca nimeni nu-mi stie parola.ti-am explicat situatia,intelegi,bine,nu intelegi,tot bine e.
Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

25 Jun 2011, 12:08

Image
Image
© 2004-2017
Locked