locurile 1, 2, 3 cu codati la concursul pepo.g1.ro

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
ElPedras
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 28 Apr 2011, 15:23

22 May 2011, 11:30

Sunt un jucator de cs relativ nou si mai nou sunt admin pe pepo.g1.ro ca m-am saturat de codati.
Mai nou am vazut ca faceti concurs de cs pe pepo.g1.ro. Foarte bine! Dar locurile 1, 2, 3 actualmente sunt ocupate de codati, si asta stiu sigur, pentru ca eu unu' le-am dat kick si ban.
Va anunt de asta poate faceti ceva in sensu' asta. Nu am nici un interes sa nu iasa userii respectivi pe locurile din top15. Nu am nici o dovada in acest sens (nici nu am considerat atunci ca tb sa am, eu doar incerc ca in momentul in care joc eu sa nu intre scursurile de codati), ci doar se poate verifica pe server (cred si sper) kick-urile si ban-urile date de mine, si de alti admini, din discutiile purtate cu acestia. Si nu ar fi corect fata de alti jucatori care joaca foarte bine sa iasa pe locurile premiate niste scarbosi de codati imputiti.

Mi se pare o idee buna cu concursul de cs pe pepo.g1.ro dar incorect pusa in practica, si de ce:
- in primu' rand permite accesul la concurs oricarui user si nu se poate face diferenta dintre codat si user normal si mai ales cu steam;
- nu se tine cont de activitatea adminilor care dau kick sau ban-eaza userii codati sau cu un limbaj indecent;
- nu se tine cont de numarul de ore jucate pe server;
De aceea va propun ca punctajul primilor 3 (striker, versaci, adbot) sa fie anulate sau sa se prezinte la g1 sa joace cs de acolo in prezenta adminilor de la g1 sa vedeti ce deplorabili sunt, fata de alti jucatori.
Iar propunerea mea pe viitor e sa organizati un concurs de cs in care sa participe ori numai jucatorii cu steam native, ori sa faceti in asa fel incat un user sa poata sa faca punctaj pentru concurs doar in momentul in care este un admin pe server, in asa fel sa existe un relativ control asupra marlanilor care considera ca a fi bun la cs inseamna sa ai coduri, iar kick-urile si ban-urile primite useri sa fie scazute din punctajul userului.
Sper sa luati in considerare ce relatate.
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

22 May 2011, 12:08

In primul rand, V3r$@C1 este deja anulat [LINK]. In al-2-lea, nu poti sa obligi sa-ti stea un admin pe sv ca sa adune puncte. Daca jucatorul intra, atunci are dreptul sa joace liber (codat/curat), fara sa astepte un "oficial". Spui ca le-ai dat kick/ban. Ceea ce ai facut nu se iau in considerare fara o dovada aici pe forum: demo.
Image
© 2004-2017
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

22 May 2011, 12:12

e demo facut si pe raduku si pe striker pe forum...zilele trecute a fost postat.cautati putin mai jos :P
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

22 May 2011, 12:26

-sTr!k3r* (Locul I) si raduku (Locul VII) - Confirm ca le-am vazut si sunt anulati din lista pentru admini. [LINK]
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

22 May 2011, 13:21

"c) Jucatorii care vor utiliza orice fel de cheat pentru a castiga concursul vor fi banati permanent,nu li se va lua in calcul punctajul si nu vor mai avea dreptul de a concura niciodata pentru functia de admin."

1.Nu esti atent sau nu ai citit regulamentul concursului.
2.Confirm descalificarea lui -sTr!k3r* raduku si V3r$@C1
3.Tu esti acolo sa faci diferenta intre cei care joaca bine si cei ce au coduri asa ca te astept cu demmo-uri aici pe forum
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

22 May 2011, 21:54

probabil e neatent dar sigur nu a citit regulile :

http://postimage.org/image/1l7pz2rs4/

Floppy: Hh :)


ok cred ca trebuie facut ceva... nu e normal sa se vorbeasca asa :

http://postimage.org/image/1w3jdprms/
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

30 May 2011, 01:38

Image

&

Image
Image
Locked