Reclamatie Admini

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

17 May 2011, 17:54

Nume reclamant :SnocK
Numele adminului reclamat :muler, Liberty
Motiv :limbaj neadecvat
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):
Dovezi :
Image
Image
Image
Image

Ban 100 minute nu gasesc motivul....in fine....rog sa se ia masuri ca nu se mai poate cu ei. Multumesc!
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

17 May 2011, 20:00

http://shareimage.ro/images/w7229xgi9ke9ihsfa1bq.jpg
http://shareimage.ro/images/qw4acw0uavyqsf585pew.jpg
http://shareimage.ro/images/kluvxm9qjr1lefgkef.jpg
http://shareimage.ro/images/qnsr8nv9dito6akd5nwg.jpg

hai sa iti explic ceva snocky boy,invata-ti rank'ul pe sv,cand iti zic sa iti tii gura,apoi o tii,nu imi zici "daca nu ce?",ti-am aratat ce se intampla,tempban.nu ma iei pe mine cu faze de genu ca daca traiesc la malu apei si ca am limbaj de tarla,nu am injurat/jignit/spurcat pe nimeni pe sv,te-a ranit adevarul?trist.
inca ceva,nu vii tu mare figurant,admin de o sapt si faci gura mare la toti adminii de pe sv si ameninti,ca o sa se trezeasca unu si o sa-ti rupa picioarele cu ceva.
muler si brutus m-au sunat si mi-au zis ca inainte sa intru pe sv ai terminat harta cu 72-18 scor,cand am intrat pe sv cu kav,erai ultimul la tero,interesant.
deci baiatule,cate am facut ptr sv asta nu merit sa vina un novice ca tine si sa-mi zica indirect ca is "taran".
ti-ai mai facut un dusman si cu mine o sa-ti fie greu.

revin cu un edit,nu se mai poate cu mine de ce?ca nu poti sa te comporti ca un superior fata de jucatori si admini?ca ti-ai gasit nasul?ha
Image
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

17 May 2011, 20:16

snock tu ti-ai meritat banul ptr limbajul folosit pe server, daca nu stiai gradul lui liberty e mai mare ca al tau si fiind ca tu esti si nou pe server+ modul in care ti-ai luat tu adminul, nu ar trebui sa ai gura asa de mare, parerea mea e sa-ti vezi de joc, si tu erai cam robotzel din cate stiu eu
Image
Image
Image
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

17 May 2011, 20:45

nu eram cam deloc robotzel intreaba lumea intai cum joc sau intereseaza-te macar...si nu cred ca am vb urat pe server, dupa cum am mai spus si repet special pt voi....adminul e luat pe merit!!!! si sunt sigur ca nu am inceput eu sa va interoghez pe voi....ci voi ati intrat pe sv si ati inceput direct sa va lauti de mine...ciuda e mare...asta e...si inca ceva ....cunosti termenul de (abuz de admin)???? Multumesc!!

P.S.: Sper ca nu invitati prietenii sa-si dea cu parerea :)
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 May 2011, 21:23

7 - Este interzis folosirea oricarei comenzi de admin intre adminii (slay/slap/gag/ban/hack), exceptie facand situatia in care adminul in caz este codat lucru demonstrat prin demmo sau poze. - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului.

Liberty remove o saptamana , snock si muler avertisment pentru limbaj.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

17 May 2011, 21:37

tu glumesti nu?adica eu trebuie sa inghit toate figurile oricarui admin?si tu snock taci cu meritul tau,de asta ti-ai cerut scz de la kav dupa ce l-ai postat,intentia ta a fost sa-ti iei admin.ptr ce mai sunt rank'urile astea de admin lucian atunci?uite sa-ti dau un exemplu,4 admini pe sv,2 tata lor,2 admini mari,cere un jucator votemap,un admin mare da vot fara sa intrebe pe nici un admin daca e ok.ti se pare normal?mie nu.alt exemplu,2 admini tata lor pe sv,4 admini mari pe sv dintre care unu nou de o sapt,ala nou se cearta cu un alt admin vechi pe sv,intervine un admin cu acces de rcon si ii zice sa taca,adminul nou se pune in gura cu rcon'ul,rcon ce trebuie sa faca?"scz boss ca ti-am zis sa taci" ?
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 May 2011, 22:03

Terminati cu suferintele si respectati regulamentul e foarte simplu.
Reclamatiile se fac pe forum prin dovezi.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
SheBa
Junior Member
Junior Member
Posts: 80
Joined: 10 Feb 2011, 12:43
Location: Iasi

19 May 2011, 03:54

Moved!
Image
Image
Image
Locked