snocky badboy

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
muler
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2011, 17:40

17 May 2011, 23:42

Fara dovezi clare pot spune ca ai jucat cu wall insa pana au intrat adminii tata lor sa-ti scoata imunitatea ai castigat harta. Te rog din tot sufletul sa mai joci si sa mai faci 78 cu 18 si dupa aia 16 cu 23. Asta da scor de jucator bun. Crede-ma ca te voi turna cand vei juca codat si atunci pc-ul tau va prinde aripi de la hack-uri.
Am vazut reclamatia ta dar sa stii ca pe mine nu ma intimidezi cu nimic si nici cu bile negre.
In legatura cu admin liberty consider eu ca nu e corect sa i se ia adminu(kiar si pt o sapt) din cauza unui begginer care nu are treaba cu jocul(castiga numai cand sunt admini normali pe server, cum intra unul tata lor are 1 cu 56)eu nu pot sa imi explic asta ORI SUNTEM CODATI ORI NU MAI SUNTEM???
BAFTA MULTA LA CODURI
Image
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

18 May 2011, 00:03

1.Nu stiu daca ai observat...dar sau cam lamurit toti cum joc eu...si in unele cazui cand am scoruri mici mai las si pe altii la calcualtor...ca stii vorba aia...suntem multi la parinti.

2.Este mai jos model de reclamatie daca asta incercai sa faci. Multumesc!
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

18 May 2011, 00:08

Muler de ce nu incerci sa te calmezi putin si sa renunti la stilul de a vorbi mult si degeaba, in loc sa aduci dovezi (valabil pentru toti). Pai fratilor daca aveti chef de cearta, treceti pe "mesinger si feisbuc", lasati forumul deoparte, ca nu-i loc pentru amenintari. Regulamentul e regulament si scrie clar la #7. Vad ca ai facut cerere pentru ati da inapoi accesul de hack, si ai mentionat ca regulile le-ai citit si acuma le stii. Nu prea dai dovada de citire, mai mult de "copy-paste" in acest topic.

A da...topic nefondat, dar il las deschis pentru ati acorda libertatea de a posta aici, si cu o noua atitudine. Modelul il ai aici.
Image
© 2004-2017
User avatar
snock
Junior Member
Junior Member
Posts: 99
Joined: 28 Apr 2011, 15:15
Location: iasi
Contact:

18 May 2011, 00:25

Nume reclamant : SnocK
Numele adminului reclamat : muler
Motiv : limbaj neadecvat
Dovezi :
Image
Image

Daca tot l-ai starnit.....tu te afunzi in el!
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 May 2011, 07:20

Hai sa nu transformam forumul in circ..nu e greu de crezut ca mai gresim chiar daca e vorba de Liberty Snock Muler sau altii...a gresi e omeneste dar ideea de baza e sa nu mai facem si a doua oara aceeasi greseala de azi inainte nu mai vreau sa vad topicuri nefondate incercati sa va stapaniti limbajul sa respectati regulamentul si sa aveti o conduita corecta pe servere.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 Jun 2011, 01:09

Image
Image
© 2004-2017
Locked