MRF demo.wall ?

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

User avatar
raul
New Member
New Member
Posts: 18
Joined: 21 Mar 2011, 19:27

08 Apr 2011, 17:35

http://freestorage.ro/9wk5qkkcuxh2 ... daca colegul nu are wall... macar spuneti ca va e prieten si nu puteti sa-i luati admin-ul si gata. sunt o multime de dovezi ca joaca cu wall si voi nu faceti nimic .
User avatar
T-z3P
Site Admin
Site Admin
Posts: 497
Joined: 09 Feb 2011, 15:41
Location: Iasi
Contact:

08 Apr 2011, 20:10

mrf.dem - Faza de pe bloc (spre sfarsitul demo-ului , e putin suspecta . Pare ca s-a pus sa se uite si apoi apare si nea' terro in peisaj . Nu stiu ce sa zic .
mrf2.dem - E faza tipica de duck si iesi tragand . Ar fi si faza de wall , dar na , il stiu pe om de-atata timp si stiu ce-i poate pielea .
mrf3.dem - La scara l-a auzit pe ala , de asta s-a intors . Ascultati in casti . Faza de la colt mi se pare destul de normala . S-a dus peste ei in baza si a tras cand l-a vazut , nu a tras inainte (m-am uitat cu 1/2 viteza) .
mrf5.dem - Prima "ieseala" nimic suspect . N-a iesit direct la cap . Urmatorii 2 , foarte suspect , nimic in casti , dar totusi ii stia acolo , ce pot sa zic ... ridica semne de intrebare (poate mi s-au bulit mie castile , dar nu se aude mai nimic acolo)
mrf99.dem - Incepand cu a 2-a runda , ii stie cam pe toti ; pe aia 2 din cabana sa zicem ca e sunet ca faceau galagie , dar ultimul de la perete il stia bine (@ mRf : nu credeam ca joci cu interp 0.1...)
mrf777.dem - Cu parere de rau , ca-l cunosc de mult , dar astea-s faze de wall ... Imi pare rau .. Asteptam si 'review'-ul lui Lucian ...
Image
By nero (3 martie 2011) :
"Daca nici asta nu are cod la cum ii bruiaza tinta si la cum ii stie el pe toti,
eu ma arunc de pe BCR-ul din podul ros..."
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

08 Apr 2011, 20:44

Am asteptat parerile tuturor ..dar toate duc la aceiasi concluzie....wall..
Admin remove
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

08 Apr 2011, 21:01

Multumim Tzep si Luci.

Image
Image
© 2004-2017
Locked